Odgrzybianie Ścian Poznań

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcja No Pest Noł Stres
4.9
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcja No Pest Noł Stres

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Odgrzybianie Ścian Poznań
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia
"Długo walczyłam z grzybem na ścianie w salonie, niestety wszystkie wcześniejsze ekipy nie podołały zadaniu zwalczenia tego. Dopiero ten fachowiec poradził sobie z tym problemem, dzięki czemu mogę cieszyć się estetycznym wyglądem mojego mieszkania. Serdecznie dziękuję za pomoc i na pewno będę polecać!"
Rataje
Najnowsze zapytania o usługi
Poznań 24.11.2021
Potrzebuje odgrzybic 2 sciany jaka wyjdzie cena za taka usluge
Pytania od klientów

16.09.2021
Witam państwa serdecznie. Pisze ponieważ szukam oferty firmy, która kompleksowo zajmuje się odgrzybianiem ścian w domach i mieszkaniach. W moim gospodarstwie w jednym z pomieszczeń pojawił się grzyb na dwóch ścianach. Być może spowodowane to jest wysoką wilgocią w pomieszczeniach. W jakiej cenie jest odgrzybianie w Waszej firmie? Jakimi metodami działacie,?

15.09.2021
Dobry wieczór. Szukam firmy, która podejmie się odgrzybianiem ścian w biurze. Dokładniej chodzi o sufit, na którym pojawil się uciązliwy i niełatwy w usunięciu grzyb. Jak szybko można zamówić usługę? Ile kosztuje odgrzybianie najskuteczniejszą metodą?

28.07.2021
Pisze w sprawie odgrzybiania ścian w domu. Potrzebuję fachowca, który przyjedzie do mojego domu i zerknie na to co pojawiło się na mojej ścianie. Podejrzewam, że jest to pleśń. W jakim czasie może ktoś przyjechac?

24.07.2021
Dzień dobry. Prosze o pomoc. Na suficie zaobserwowałem pleśń. Lokal wynajmuję od kilku miesięcy i wczesniej nic takiego się nie przydarzyło. Proszę o informację kiedy najszybciej można umówić się z Waszym pracownikiem na usuwanie pleśni.

02.07.2021
Witam serdecznie. Czy mogę liczyć na Was? W mieszkaniu po wybiciu kanalizacji okazało się, że niezbęne bedzie odgrzybianie ścian i sufitów. W mieszkaniu jest sporo wilgoci. Czy jest taka skuteczna metoda która pomoże pozbyć się grzyba po pierwszej wizycie? W jakiej cenie jest odgrzybianie w Waszej firmie?

27.06.2021
Dzień dobry. Potrzebuję profesjonalnej rady fachowca, który odgrzybia ściany w domach i mieszkaniach. Jak najskuteczniej pozbyć się wilgoci w bloku? Pleśń pojawiła się na ścianie po zalaniu. Szukam kogoś kto fachowo usunie pleśń w niedużej cenie przestępnej dla emeryta.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502