Ozonowanie Poznań

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Termit Karol Skoczylas
4.8
Liczba opinii: 34
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Termit Karol Skoczylas

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ozonowanie
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Korzystałem z usług firmy na kilku moich obiektach i zawsze byłem zadowolony z efektu, firma punktualna, szybka reakcja na zgłoszenie zlecenie. Jeśli chodzi o usługę taką jak ozonowanie to śmiało mogę polecić."
Św. Łazarz
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Hahu Joanna Spychała
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Hahu Joanna Spychała

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ozonowanie Poznań
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia
"Bardzo dziękuję firmie za szybką i skuteczną pomoc oraz pełen profesjonalizm w podejściu do mojego problemu. Serdeczne podziękowania dla pracownika, który fachowo udzielił mi wszystkich odpowiedzi na pytania. Polecam, jeśli chodzi o usługę ozonowania."
Wilda
Opinia
"Firma wykonała dla mnie ozonowanie obiektu. W dużym skrócie charakteryzuje ich profesjonalne podejście do klienta, sprawne i dokładne działanie, a jednocześnie w miarę szybko uwinęli się z powierzonym zadaniem. Na pewno z tą firmą będę kontynuować współpracę przy działaniach w kolejnych nowych obiektach."
Piątkowo
Serwis będzie dostępny od dnia 24.01.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Pytania od klientów

07.09.2021
Witam Państwa serdecznie- mam pytanie, mianowicie jaki jest koszt w Państwa serwisie, jeżeli chodzi o usługę ozonowania w Państwa serwisie usługowym? W moim mieszkaniu od kilku dni czuć stęchliznę, nie wiem czy zapach pochodzi z rur- nie mam pojęcia. Dlatego mam pytanie, czy podjęlibyście się Państwo usługi oraz usunięcia nieprzyjemnego zapachu? jak długo by to trwało?

21.08.2021
Czy podjęliby się Państwo usunięcia alergenów ze starego biura? Od kilku dni, jedna z moich pracownic dostała wysypki, zaczęła kaszleć i domyślam się, że bakterie w tym pomieszczeniu mogą stanowić ten problem. Jaki to byłby ewentualny koszt oraz czas oczekiwania na fachowca? Czekam na odpowiedź, gdyż zależy mi na zdrowiu mojego pracownika.Pozdrawiam.

29.07.2021
Dzień dobry. Mam pytanie- jaki jest czas oczekiania na fachowca z Państwa serwisu usługowego? W moim domu czuć odór i nie wiem c mam z tym zrobić, wszelkie odświeżacze nie pomagają. Czy Państwo zajmują się w ogóle taką usługą, jak ozonowanie lokali? Jeżeli tak, to bardzo prosiłbym o kontakt z Państwa strony, gdyż sprawa można powiedzieć, że jest niecierpiącą zwłoki. Dziękuję i pozdrawiam.

27.07.2021
Witam, Potrzebuję fachowca do odkażania pomieszczenia, konkretniej mojego mieszkania. Nie wiem czemu, być może mój pies przyniósł coś do domu i gdzieś to ukrył, bo czuć bardzo przykry zapach. Czy podjęlibyście się Państwo usługi dezodyracji ozonem w jak najkrótszym czasie? Jaki to byłby orientacyjny koszt? Czy długo trzeba oczekiwać na fachowca z Państwa serwisu? Czekam na kontakt.

18.07.2021
Czy podjęlibyście się usunięcia bakterii w mojej w mojej piwnicy? Od kilku tygodni czuć tam nieprzyjemny zapach. Czy zajmują się Państwo w ogóle usuwaniem nieprzyjemnych zapachów? Jeżeli tak, to jaki to byłby koszt oraz czas oczekiwania na fachowca? Zależy mi na skuteczności. Czekam na wszelkie informacje z Państwa serwisu. Pozdrawiam serdecznie.

05.07.2021
Mam do usunięcia drobnoustroje w moim pokoju. Czy podejmą się Państwo uslugi ozonowania? Jeżeli tak, to jaki byłby ewentualny koszt takiego ozonowania oraz czas oczekiwania na fachowca? Czekam na kontakt z Państwa firmy. Dziękuję.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502