Ozonowanie Poznań

Usługi DDD Termit Karol Skoczylas
4.8
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Ta firma to zespół wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy od wielu lat z powodzeniem realizują zlecenia z zakresu dezynfekcji, deratyzacji oraz dezynsekcji. Pracujący tu specjaliści wiedzą, że każdy przypadek wymaga indywidualnego rozpatrzenia ...
Usługi DDD Pest Patrol Marcin Żychliński
4.9
Liczba opinii: 37
Sprawdź szczegóły
Od jakiegoś czasu sen z powiek spędza Ci mysz, która buszuje w Twojej piwnicy? Masz problem z karaluchami w domu? A może w pobliżu Twojego domu osy zbudowały sobie gniazdo? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań jest twierdząca, to znaczy, ...
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Hahu Joanna Spychała
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
W Twoim ogródku znów zalęgły się osy? A może znów toczysz nierówną walkę ze szczurami? Skorzystaj z usług sprawdzonej firmy specjalizującej się w usługach deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji. Lata doświadczenia sprawiły, że zwalczanie ...
Wybrane zlecenia

2021-09-07 Morasko-Radojewo, Poznań
Witam Państwa serdecznie- mam pytanie, mianowicie jaki jest koszt w Państwa serwisie, jeżeli chodzi o usługę ozonowania w Państwa serwisie usługowym? W moim mieszkaniu od kilku dni czuć stęchliznę, nie wiem czy zapach pochodzi z rur- nie mam pojęcia. Dlatego mam pytanie, czy podjęlibyście się Państwo usługi oraz usunięcia nieprzyjemnego zapachu? jak długo by to trwało?

2021-08-21 Sołacz, Poznań
Czy podjęliby się Państwo usunięcia alergenów ze starego biura? Od kilku dni, jedna z moich pracownic dostała wysypki, zaczęła kaszleć i domyślam się, że bakterie w tym pomieszczeniu mogą stanowić ten problem. Jaki to byłby ewentualny koszt oraz czas oczekiwania na fachowca? Czekam na odpowiedź, gdyż zależy mi na zdrowiu mojego pracownika.Pozdrawiam.

2021-07-29 Winiary, Poznań
Dzień dobry. Mam pytanie- jaki jest czas oczekiania na fachowca z Państwa serwisu usługowego? W moim domu czuć odór i nie wiem c mam z tym zrobić, wszelkie odświeżacze nie pomagają. Czy Państwo zajmują się w ogóle taką usługą, jak ozonowanie lokali? Jeżeli tak, to bardzo prosiłbym o kontakt z Państwa strony, gdyż sprawa można powiedzieć, że jest niecierpiącą zwłoki. Dziękuję i pozdrawiam.

2021-07-27 Umultowo, Poznań
Witam, Potrzebuję fachowca do odkażania pomieszczenia, konkretniej mojego mieszkania. Nie wiem czemu, być może mój pies przyniósł coś do domu i gdzieś to ukrył, bo czuć bardzo przykry zapach. Czy podjęlibyście się Państwo usługi dezodyracji ozonem w jak najkrótszym czasie? Jaki to byłby orientacyjny koszt? Czy długo trzeba oczekiwać na fachowca z Państwa serwisu? Czekam na kontakt.

2021-07-18 Stare Winogrady
Czy podjęlibyście się usunięcia bakterii w mojej w mojej piwnicy? Od kilku tygodni czuć tam nieprzyjemny zapach. Czy zajmują się Państwo w ogóle usuwaniem nieprzyjemnych zapachów? Jeżeli tak, to jaki to byłby koszt oraz czas oczekiwania na fachowca? Zależy mi na skuteczności. Czekam na wszelkie informacje z Państwa serwisu. Pozdrawiam serdecznie.

2021-07-05 Krzyżowniki-Smochowice, Poznań
Mam do usunięcia drobnoustroje w moim pokoju. Czy podejmą się Państwo uslugi ozonowania? Jeżeli tak, to jaki byłby ewentualny koszt takiego ozonowania oraz czas oczekiwania na fachowca? Czekam na kontakt z Państwa firmy. Dziękuję.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502