Sprzątanie Po Zgonach Poznań

Usługi DDD Pest Patrol Marcin Żychliński
4.9
Liczba opinii: 37
Sprawdź szczegóły
Od jakiegoś czasu sen z powiek spędza Ci mysz, która buszuje w Twojej piwnicy? Masz problem z karaluchami w domu? A może w pobliżu Twojego domu osy zbudowały sobie gniazdo? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań jest twierdząca, to znaczy, ...
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Hahu Joanna Spychała
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
W Twoim ogródku znów zalęgły się osy? A może znów toczysz nierówną walkę ze szczurami? Skorzystaj z usług sprawdzonej firmy specjalizującej się w usługach deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji. Lata doświadczenia sprawiły, że zwalczanie ...
Usługi Transportowe oraz Dezynfekcja Małgorzata Koprucka
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Szukasz profesjonalnej firmy transportowej, która pomoże Ci w trakcie przeprowadzki? Jesteś w dobrym miejscu! Firma ta posiada bogatą ofertę, dzięki czemu już nigdy więcej nie będziesz stresować się przenoszeniem swojego życiowego dobytku. Fachowcy dokładają ...
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Każdy przynajmniej raz w życiu znalazł się w sytuacji, w której jedynym rozwiązaniem było zgłoszenie się do firmy oferującej usługi DDD. Jeśli szukasz specjalistów, którzy z powodzeniem zlikwidują gromadzące się w wilgotnych ...
Wybrane zlecenia

2021-09-02 Żegrze
Porady internetowe niestety zawodzą. Ani odświeżacze, ani świece czy kadzidła nie podołały. Niewiele też pomógł ostry środek, którym zwykle sprzątam łazienkę. Szukam firmy, która zajmuje się usuwaniem przykrego zapachu oraz sprzątaniem po zwłokach.

2021-09-02 Sołacz
Poszukuję firmy, która świadczy usługi sprzątania po zmarłych. Sprawa może nie jest zbyt poważna, bo chodzi tylko i wyłącznie o brzydki zapach w moim domu, którego nie mogę się pozbyć już od kilku dni i już nie wiem, co robić. Czy mają państwo na to jakieś sprawdzone sposoby?

2021-08-15 Krzyżowniki-Smochowice
Czy zajmują się Państwo pomocą w pozbyciu się brzydkiego zapachu, który pozostał w domu po zgonie? Potrzebne będzie profesjonalne odkażanie, zmarły długo leżał chory w domu, więc czuć cały czas jego zapach. Można liczyć na Waszą pomoc w najbliższym czasie?

2021-08-08 Stare Winogrady
Witam. Poszukuję najlepszej, najdokładniejszej profesjonalnej firmy, która podejmie się czyszczenia miejsca po zgonie. Ktoś nam się włamał na działkę i postanowił umrzeć w naszej altanie. Doszło do rozkładu ciała, więc potrzebne jest porządne czyszczenie i odkażanie. Pomocy!

2021-07-24 Wola
Czy uzyskam pomoc z państwa strony w przypadku rozłożnych ludzkich zwłok? Chciałabym zamówić sprzątanie po zmarłym, ale niestety nie za bardzo wiem, do kogo się z tą sprawą zgłosić. W internecie znalazłam państwa ogłoszenie i bardzo liczę na wsparcie, chodzi o moje mieszkanie.

2021-07-03 Wilda
Jest mi wstyd, że muszę tutaj o tym pisać, że niestety osobiście nie podołam żeby zrobić to co powinna zrobić osoba z bliskiej rodziny. Chodzi o wysprzątanie pokoju, w którym doszło do zgonu. Niestety jest sporo plam w pomieszczeniu. Będę niezmiernie wdzięczna za pilny kontakt od specjalistów i podanie szacunkowego terminu, jaki jest czas realizacji zlecenia.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502