Odgrzybianie Ścian Płock

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Płock.
Podobne usługi
Pytania od klientów

14.09.2021
Jak pozbyć się obrzydliwego zapachu z mieszkania po wybiciu kanalizacji? Czy usługi tego typu również oferujecie, czy zajmujecie się jedynie odgrzybianiem? Nie ukrywam, że jest to dla mnie dość poważny problem, ponieważ nie jestem w stanie funkcjonować w tak zanieczyszczonym domu. Pomożecie?

08.09.2021
Stała się rzecz straszna! Zauważyłam wczoraj, że mam grzyb na ścianie w sypialni! Nie mam pojęcia dlaczego się tam pojawił, ponieważ od zawsze bardzo mocno dbam o czystość w całym mieszkaniu. Czy istnieje możliwość jak najszybszej wizyty doświadczonego serwisanta w celu usunięcia powstałego już nalotu oraz zabezpieczenia reszty domu przed grzybem? Pomożecie mi?

04.09.2021
W moim gospodarstwie około tydzień temu pojawiła się wilgoć, nie wiem czym jest to spowodowane, ale na ścianach i suficie widnieją, brudne, mokre, dosć tłuste plamy. W jakiej cenie oferujecie Państwo odgrzybianie? Mogę na Was liczyć?

25.07.2021
Moja babcia niestety jest oszczędną osobą, mimo, że nigdy nie brakuje jej gotówki. Oszczędza również na ogrzewaniu w domu, zamiast odkręcić kaloryfer woli założyć gruby sweter i szalik (!) Niestety takie zachowanie doprowadziło do pojawienia się na ścianie pleśni. Potrzebuję firmy, która fachowo pozbędzie się tego obrzydlistwa. Macie w ofercie usuwanie pleśni?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502