Odgrzybianie Ścian Płock

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 110
Sprawdź szczegóły
Firma oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w przystępnych cenach. Fachowcy odkażają pomieszczenia mieszkalne i firmowe, a także miejsca użyteczności publicznej. Bez najmniejszego problemu radzą sobie z usuwaniem owadów, ...
Wybrane zlecenia

Trzepowo, Płock
Moja babcia niestety jest oszczędną osobą, mimo, że nigdy nie brakuje jej gotówki. Oszczędza również na ogrzewaniu w domu, zamiast odkręcić kaloryfer woli założyć gruby sweter i szalik (!) Niestety takie zachowanie doprowadziło do pojawienia się na ścianie pleśni. Potrzebuję firmy, która fachowo pozbędzie się tego obrzydlistwa. Macie w ofercie usuwanie pleśni?

Kochanowskiego, Płock
W moim gospodarstwie około tydzień temu pojawiła się wilgoć, nie wiem czym jest to spowodowane, ale na ścianach i suficie widnieją, brudne, mokre, dosć tłuste plamy. W jakiej cenie oferujecie Państwo odgrzybianie? Mogę na Was liczyć?

Wyszogrodzka
Jak pozbyć się obrzydliwego zapachu z mieszkania po wybiciu kanalizacji? Czy usługi tego typu również oferujecie, czy zajmujecie się jedynie odgrzybianiem? Nie ukrywam, że jest to dla mnie dość poważny problem, ponieważ nie jestem w stanie funkcjonować w tak zanieczyszczonym domu. Pomożecie?

Łukasiewicza, Płock
Stała się rzecz straszna! Zauważyłam wczoraj, że mam grzyb na ścianie w sypialni! Nie mam pojęcia dlaczego się tam pojawił, ponieważ od zawsze bardzo mocno dbam o czystość w całym mieszkaniu. Czy istnieje możliwość jak najszybszej wizyty doświadczonego serwisanta w celu usunięcia powstałego już nalotu oraz zabezpieczenia reszty domu przed grzybem? Pomożecie mi?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502