Ozonowanie Płock

Mamy dostępnego jednego fachowca od ozonowania w Płocku
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Zwalczania Szkodników Ozonmedic Paweł Trzeciak
4.8
Liczba opinii: 69
Sprawdź szczegóły

Zakład Zwalczania Szkodników Ozonmedic Paweł Trzeciak

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Ozonowanie Płock
Sprawdź szczegóły
Skuteczne odkażanie to priorytet, gdy mamy do czynienia z nadmiernym rozprzestrzenianiem się chorobotwórczych drobnoustrojów. Z tą firmą wirusy, bakterie i grzyby nie mają szans, dlatego jeśli zależy Ci na skorzystaniu z usług niekwestionowanego lidera ...

Specjalistyczny Zakład DDD Insekt-Dom Sebastian Wierzchowski

Płatność kartą Darmowy dojazd Ceny od 50 zł
Ozonowanie Płock
Sprawdź szczegóły
Masz w domu niechcianego lokatora? Ta firma na pewno będzie w stanie Ci z nim pomóc. Pracujący w niej fachowcy mają w swojej ofercie szeroki zakres zasług związanych z dezynsekcją, dezynfekcją i deratyzacją. Poradzą sobie z każdym ...
Pytania od klientów

27.08.2021
Dzień dobry państwu. W jednym z mieszkań w naszym bloku zmarła taka starsza pani, niestety zanim znaleziono ciało to minęło już kilka dni, przez co w części naszego bloku czuć straszny odór który bardzo mocno nam przeszkadza. Czy wasza firma zajmuje się usuwaniem takich nieprzyjemnych zapachów ? Ile by kosztowała taka usługa? (jest to tylko jedno piętro, 4 mieszkania)

27.08.2021
Czy można zamówić u państwa usunięcie drobnoustrojów z samochodu poprzez dezodoryzację ozonem? Jeśli tak to chciałbym się zapisać do państwa na wykonanie tej usługi na dzień jutrzejszy jest to niewielkie auto osobowe, po małym incydencie niestety samochód wymaga tego zabiegu.

28.07.2021
Dobry wieczór. Przepraszam że kontaktuje sie z państwem tak późną porą ale mamy w bloku grzyby i chciałbym się zapytać jaki jest u państwa czas oczekiwania na usunięcie grzybów, oraz usuwanie zapachów. Słyszałem że grzyby są bardzo szkodliwe dla zdrowia dlatego rozglądam się za fachowcem który wykonałby usługę możliwie jak najszybciej i najlepiej niedrogo. Wiadomo jak w tych ciężkich czasach jest każdy grosz się liczy.

14.07.2021
Witam serdecznie, mam syna alergika i chciałabym usunąć alergeny z pomieszczenia, które domyślnie będzie nowym pokojem mojego syna.Jaki jest czas oczekiwania na usunięcie alergenów przez waszych serwisantów? Nie ukrywam że bardzo mocno zależy mi na czasie. Proszę o szybką informację zwrotną na tamat wolnego terminu.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502