Sprzątanie Po Zgonach Płock

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 115
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Sprzątanie Po Zgonach Płock
Sprawdź szczegóły
Firma oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w przystępnych cenach. Fachowcy odkażają pomieszczenia mieszkalne i firmowe, a także miejsca użyteczności publicznej. Bez najmniejszego problemu radzą sobie z usuwaniem owadów, ...
Podobne usługi
Pytania od klientów

01.09.2021 Radziwie, Płock
Witam Państwa serdecznie. Kontaktuję się w dość delikatnej sprawie. Sytuacja wygląda tak, że w moim mieszkaniu zmarł mój dziadek i zarówno bałagan, jak i przykry zapach są naprawdę nie do zniesienia. Kiedy najwcześniej bylibyście w stanie podjąć się usuwania zanieczyszczeń po zmarłych?

16.08.2021 Zielony Jar, Płock
Witam piszę z nietypowym problemem. Chodzi o to, iż kilka dni temu pożegnałam bliską mi osobę. Sprawa wygląda tak, że od jakiegoś czasu borykam się z brzydkim zapachem w mieszkaniu, który nie pozwala mi skupić się na wykonywaniu codziennych obowiązków domowych jak i zawodowych. Ile kosztuje odkażanie po zgonie, które zlecę firmie doświadczonej w takowej branży?

15.08.2021 Kochanowskiego
Dzień dobry. Okazało się, że w pobliżu mojego domu doszło do zgonu jednego z sąsiadów. Zwłoki są już trochę rozłożone i wygląda, jak i pachnie to okropnie. Ile bierzecie Państwo za wykonanie dość ekspresowo usługi sprzątania po śmierci? Pomocy!

09.07.2021 Pradolina Wisły
Dzień dobry. Od śmierci mojego męża mieszkam sama w bloku. Niestety mam bardzo duży problem polegający na odorze wydobywającym się z pokoju męża. Zapach przybiera na sile gdyż czuć go nawet na klatce schodowej. Szcze mówiąc nie mogę znaleźć złotego środka na rozwiązanie mojej sytuacji. Ile kosztuje sprzątanie po zwłokach oraz czy macie kogoś z wolnymi terminami?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502