Odgrzybianie Ścian Kraków

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 328
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Odgrzybianie Ścian Kraków
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia
"Pracownicy posiadają duże doświadczenie. Po wstępnych oględzinach oraz rozmowie zaproponowali odpowiednie odgrzybianie ścian. Zdecydowaliśmy sie na metodę termiczną. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów."
Dębniki
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia
"Pełen profesjonalizm. Panowie usunęli grzyba ze ścian dwa miesiące temu. Nic nie wyłazi póki co. Przed nami remont łazienki i na pewno będę jeszcze korzystał z usług tej firmy. Polecam, bardzo dobra i fachowa firma."
Prądnik Biały
Serwis będzie dostępny od dnia 02.02.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Pytania od klientów

04.09.2021
Poszukuję firmy trudniącej się usuwaniem grzyba na suficie i w różnych zakamarkach. Niestety na skutek ostatnich ulew i mojej nieobecności w domu, została zalana piwnica bo okno było uchylone. Woda już wypompowana bo sąsiedzi zareagowali, ale niestety grzyb teraz rośnie że hoho. Kiedy moglibyście znaleźć czas żeby podjechać i to obejrzeć?

02.09.2021
Dzień dobry, czy oprócz usuwania pleśni jesteście w stanie pomóc zweryfikować skąd zawyżony poziom wilgoci w moim mieszkaniu? Chciałbym żeby to było jedno z drugim wykonane, bo samo usuwanie tego grzyba to ja sobie mogę wykonać preparatem ze sklepu. Nie chciałbym jednak żeby powracał, a to nie pierwszy raz kiedy go mamy.

18.08.2021
Dzień dobry. Poszukuję firmy, która miałaby czas w tym tygodniu żeby podjechać i zająć sę grzybem na ścianie u mojej mamy w domu. Mama się upiera że to po prostu brudne, ale czuć wyraźnie że to grzyb, który pewnie źle wpływa na jej samopoczucie i tak dalej. Uda nam się to załatwić?

16.08.2021
Witam serdecznie państwa. Mam od pewnego czasu bardzo duży problem w mieszkaniu. Na ścianie zbiera mi się pleśń. Pomimo prób usuwania zawsze wystarcza kilka dni żeby wróciła. Kupiłem sobie osuszacz powietrza bo myślę że może wilgoć w domu za duża, ale pomimo obniżenia jej bardzo mocno to nadal pleśń się pojawia. Moglibyście skutecznie się zająć odgrzybianiem?

28.07.2021
Poszukuję kogoś do mieszkania moich rodziców. To są już starsi ludzie więc ciężko im samemu kogoś znaleźć a po internecie zbyt dobrze się nie poruszają. W salonie na suficie mają pleśń. Kiedy moglibyście wykonać odgrzybianie?

09.07.2021
Kontaktuję się z państwem, ponieważ wyczytałem, że specjalizujecie się w odgrzybianiu. U mnie sprawa może być trochę bardziej skomplikowana, ponieważ grzyb pojawia się od paru dni w różnych miejscach na suficie i ścianach przez zalanie od sąsiada co nade mną mieszka. Trzeba by jakoś spowodować żeby wilgoć z pomiędzy ścian nie spowodowała nawrotu grzyba po jego usunięciu.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502