Odgrzybianie Ścian Kraków

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji, jesteś w dobrym miejscu. Ta firma z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres usług jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tutaj to, czego ...
Usługi Dezynfekcji i Serwis Elektryczny Qualitet
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Znajomość sprawdzonych metod poparta odpowiednimi certyfikatami sprawia, że firma ta jest oceniana jako skuteczny i godny zaufania serwis przyjazny klientom. W ofercie znajdziesz montaż paneli fotowoltaicznych oraz dezynfekcję – usuwanie bakterii, pleśni i innych ...
Wybrane zlecenia

Nowa Huta
Dzień dobry. Poszukuję firmy, która miałaby czas w tym tygodniu żeby podjechać i zająć sę grzybem na ścianie u mojej mamy w domu. Mama się upiera że to po prostu brudne, ale czuć wyraźnie że to grzyb, który pewnie źle wpływa na jej samopoczucie i tak dalej. Uda nam się to załatwić?

Nowa Huta, Kraków
Witam serdecznie państwa. Mam od pewnego czasu bardzo duży problem w mieszkaniu. Na ścianie zbiera mi się pleśń. Pomimo prób usuwania zawsze wystarcza kilka dni żeby wróciła. Kupiłem sobie osuszacz powietrza bo myślę że może wilgoć w domu za duża, ale pomimo obniżenia jej bardzo mocno to nadal pleśń się pojawia. Moglibyście skutecznie się zająć odgrzybianiem?

Krowodrza
Kontaktuję się z państwem, ponieważ wyczytałem, że specjalizujecie się w odgrzybianiu. U mnie sprawa może być trochę bardziej skomplikowana, ponieważ grzyb pojawia się od paru dni w różnych miejscach na suficie i ścianach przez zalanie od sąsiada co nade mną mieszka. Trzeba by jakoś spowodować żeby wilgoć z pomiędzy ścian nie spowodowała nawrotu grzyba po jego usunięciu.

Zwierzyniec, Kraków
Poszukuję firmy trudniącej się usuwaniem grzyba na suficie i w różnych zakamarkach. Niestety na skutek ostatnich ulew i mojej nieobecności w domu, została zalana piwnica bo okno było uchylone. Woda już wypompowana bo sąsiedzi zareagowali, ale niestety grzyb teraz rośnie że hoho. Kiedy moglibyście znaleźć czas żeby podjechać i to obejrzeć?

Podgórze Duchackie
Dzień dobry, czy oprócz usuwania pleśni jesteście w stanie pomóc zweryfikować skąd zawyżony poziom wilgoci w moim mieszkaniu? Chciałbym żeby to było jedno z drugim wykonane, bo samo usuwanie tego grzyba to ja sobie mogę wykonać preparatem ze sklepu. Nie chciałbym jednak żeby powracał, a to nie pierwszy raz kiedy go mamy.

Nowa Huta, Kraków
Poszukuję kogoś do mieszkania moich rodziców. To są już starsi ludzie więc ciężko im samemu kogoś znaleźć a po internecie zbyt dobrze się nie poruszają. W salonie na suficie mają pleśń. Kiedy moglibyście wykonać odgrzybianie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502