Ozonowanie Kraków

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji, jesteś w dobrym miejscu. Ta firma z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres usług jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tutaj to, czego ...
Usługi Dezynfekcji i Serwis Elektryczny Qualitet
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Znajomość sprawdzonych metod poparta odpowiednimi certyfikatami sprawia, że firma ta jest oceniana jako skuteczny i godny zaufania serwis przyjazny klientom. W ofercie znajdziesz montaż paneli fotowoltaicznych oraz dezynfekcję – usuwanie bakterii, pleśni i innych ...
Płatność kartą
Potrzebna Ci skuteczna dezynfekcja mieszkania na już? A może masz dość kolejnego nawrotu grzyba na ścianie lub poszukujesz kogoś, kto fachowo wykona usługę dezodoryzacji? Postaw na fachowca, który będzie wiedzieć, jaką metodę należy wybrać w konkretnym przypadku. ...
Wybrane zlecenia

2021-09-22 Krowodrza, Kraków
Zwracam się do państwa z prośbą o usunięcie bakterii i zanieczyszczeń, a także o usunięcie brzydkich zapachów z mojego mieszkania. Niedawno spotkał nas niemiły incydent, po którym musimy zrobić teraz generalny porządek z naszym mieszkaniem i potrzebujemy pomocy fachowców.

2021-09-20 Dębniki, Kraków
Kontaktuję się z państwem, ponieważ szukam firmy, której mógłbym zlecić usunięcie wirusów z mojego domu. Niedawno gościliśmy znajomych z drugiego krańca Polski, okazało się później, że byli chorzy, chcielibyśmy odświeżyć cały dom.

2021-08-03 Prądnik
W moim mieszkaniu po ostatniej awarii hydraulicznej wszędzie czuć dziwny odór, gdzie się nie pójdzie to wszędzie czuć ten nietypowy, okropny zapach. Na kiedy mógłbym się z pańswem umówić na ozonowanie? Mieszkanie niecałe 70 metrów.

2021-07-12 Kazimierz
W mojej piwnicy strasznie śmierdzi. Dwa dni temu zbił mi się słoik z ogórkami kiszonymi, mimo tego, że od razu posprzątałem bałagan, to czuję ten specyficzny zapach do teraz. Czy według państwa ozonowanie sprawiłoby, że tego zapachu by już nie było?

2021-07-08 Nowa Huta
Chciałbym umówić się z państwa fachowcem na jutro, godzina obojętnie jaka, byleby to było po 16. Jestem zainteresowany dokładnie dezodoryzacją ozonem, podobno jest skuteczne w przypadku usunięcia różnych alergenów, które są w mieszkaniu w bloku. Czekam na potwierdzenie wizyty.

2021-07-04 Dębniki, Kraków
Sprawa bardzo pilna! Chodzi o usunięcie grzybów ze ściany w pokoju mojego dziecka. Czy ozonowanie będzie skuteczną metodą, aby się pozbyć tej pleśni? Kiedy możliwe jest wykonanie tej usługi?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502