Ozonowanie Kraków

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 328
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ozonowanie Kraków
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia
"Bardzo szybka pomoc w pilnej sprawie. Pan bardzo sprawnie zareagował, wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Usługa warta ceny. Dzięki przeprowadzonemu ozonowaniu znowu możemy cieszyć się czystym i świeżym powietrzem."
Podgórze Duchackie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zwalczanie Szkodników Emrat Magdalena Mrozek
5
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Zwalczanie Szkodników Emrat Magdalena Mrozek

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ozonowanie
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia
"Polecam usługę ozonowania w wykonaniu tego fachowca dla osób borykających się z różnego rodzaju nieprzyjemnymi zapachami. Jasne warunki, dobre stawki, znakomite podejście do klienta. Nie mam żadnych zastrzeżeń."
Czyżyny
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia
"Ten fachowiec jest absolutnym profesjonalistą. Pomimo przypuszczeń, że nieprzyjemny zapach już nie zniknie, jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, ponieważ ozonowanie przyniosło pożądany przez nas efekt. Nareszcie możemy cieszyć się świeżym i czystym powietrzem. Dziękujemy za pomoc!"
Prądnik Czerwony
Serwis będzie dostępny od dnia 02.02.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Pytania od klientów

22.09.2021
Zwracam się do państwa z prośbą o usunięcie bakterii i zanieczyszczeń, a także o usunięcie brzydkich zapachów z mojego mieszkania. Niedawno spotkał nas niemiły incydent, po którym musimy zrobić teraz generalny porządek z naszym mieszkaniem i potrzebujemy pomocy fachowców.

20.09.2021
Kontaktuję się z państwem, ponieważ szukam firmy, której mógłbym zlecić usunięcie wirusów z mojego domu. Niedawno gościliśmy znajomych z drugiego krańca Polski, okazało się później, że byli chorzy, chcielibyśmy odświeżyć cały dom.

03.08.2021
W moim mieszkaniu po ostatniej awarii hydraulicznej wszędzie czuć dziwny odór, gdzie się nie pójdzie to wszędzie czuć ten nietypowy, okropny zapach. Na kiedy mógłbym się z pańswem umówić na ozonowanie? Mieszkanie niecałe 70 metrów.

12.07.2021
W mojej piwnicy strasznie śmierdzi. Dwa dni temu zbił mi się słoik z ogórkami kiszonymi, mimo tego, że od razu posprzątałem bałagan, to czuję ten specyficzny zapach do teraz. Czy według państwa ozonowanie sprawiłoby, że tego zapachu by już nie było?

08.07.2021
Chciałbym umówić się z państwa fachowcem na jutro, godzina obojętnie jaka, byleby to było po 16. Jestem zainteresowany dokładnie dezodoryzacją ozonem, podobno jest skuteczne w przypadku usunięcia różnych alergenów, które są w mieszkaniu w bloku. Czekam na potwierdzenie wizyty.

04.07.2021
Sprawa bardzo pilna! Chodzi o usunięcie grzybów ze ściany w pokoju mojego dziecka. Czy ozonowanie będzie skuteczną metodą, aby się pozbyć tej pleśni? Kiedy możliwe jest wykonanie tej usługi?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502