Sprzątanie Po Zgonach Kraków

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Kraków.
Wybrane zlecenia

Bronowice, Kraków
Spotkała nas przykra sytuacja, taka niecodzienna. Na klatce schodowej w naszym bloku zmarł bezdomny. Smród jaki po nim pozostał czuć po dziś dzień, dlatego nie tracąc czasu, musimy działać. W bloku nikt nie zna fachowca od takich przypadków, więc proszę tutaj zebraną społeczość o namiar na firmy sprzątające po zmarłych.

Swoszowice
Nasz bliski długo chorował w domu, odszedł już po długim cierpieniu. Sytuacja z jaką sie borykamy to między innymi plamy, których nie da się usunąć domowymi sposobami. W tym momencie nasze możliwości się ewidentnie kończą. Sprzątanie po czyjejś śmierci nie jest dla nas. Pytam zatem jaki jest czas wykonania usługi w domu klienta za rozsądna cenę?

Kazimierz
Gnijące zwłoki stały się dla nas problemem na ogromną skalę. W mieszkaniu poruszamy się, na obecną chwilę, w maseczkach, ale niestety nie mamy potrzebnych środków by wszysto posprzątać. Granie na zwłokę nie wchodzi w grę, ponieważ od tego smrodu zaczynamy źle się czuć. Zlecę usunięcie zanieczyszczeń po zmarłym, uczciwej firmie z mojej okolicy.

Krowodrza, Kraków
Niedawno odeszła nasza bliska. Ze stratą radzimy sobie nienajgorzej. Niestety ogromnym problemem są pozostałości po rozkładzie zwłok w jej pokoju. Próbowaliśmy tradycyjnych metod, jednak te zawodzą. Jesteśmy zajętymi ludźmi, dlatego potrzebna nam jest pilna pomoc z zewnątrz. Zadaniem dla firmy, która pomoże nam w tej trudnej sytuacji, będzie czyszczenie po zgonie.

Zwierzyniec, Kraków
Nie wiem nawet jak pisać o takich rzeczach. Klika dni temu w łaziece odszedł nasz dziadek. Chemia, której użyliśmy do odkażania łazienki po zmarłym nic chyba nie dała. Chemy móc w spokoju załatwiać swoje sprawy w tym ustronnym miejscu, dlatego prośba, by firma przyjmująca nasze zlecenie dołożyła wszelkich starań przy dezynfekowaniu skażonego terytorium domowego.

Kazimierz
Około trzy dni temu ktoś w naszym bloku zmarł. Od tego czasu czuć zapach stęchlizny, który mocno drażni górne drogi oddechowe. Mając na uwadze komfort wspólnoty, szukamy firmy specjalizującej się w odkażaniu po zgonie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502