Odgrzybianie Ścian Gdańsk

Usługi DDD Fumis Remigiusz Falk
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji. Zajmuje się również fumigacją, ozonowaniem a także osuszaniem mieszkań na rzecz zakładów przemysłowych, usługowych i produkcyjnych, a także gospodarstw domowych. Fachowcy ...
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor
4.7
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Masz problem z natrętnymi szkodnikami w domu, zakładzie pracy lub magazynie?  Podejrzewasz, że masz nieproszonego gościa w postaci pluskiew? Ta firma czeka właśnie na tego typu zgłoszenia! To niekwestionowany specjalista w zakresie usług DDD, w tym ...
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Pco Solutions Daniel Sacewicz
4.7
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Firma specjalizuje się w usługach deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji domów i lokali. Wysokie kwalifikacje fachowców, znajomość nowoczesnych i jednocześnie skutecznych rozwiązań oraz wieloletnie doświadczenie stawiają ich na czele pozostałych ...
Ta firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, dla których ogromne znaczenie ma skuteczność przeprowadzanych czynności. Kompleksowe zwalczanie owadów i insektów? Zadzwoń, a fachowcy zajmą się każdym zagrożeniem! Skuteczność, ...
Wybrane zlecenia

Stogi, Gdańsk
Czy może ktoś mi pomóc z usunięciem pleśni na suficie? Chciałąbym prosić o kontakt z firmą, która ma doświadczenie w odgrzybianiu scian i specjalizuje się w usuwaniu pleśni. Czy macie tu kogoś takiego?

Zaspa
Po wybiciu kanalizacji pojawiły się grzyby na scianach w pomieszczeniach mojego domu. Chciałbym skutecznie i profesjonalnie usunąć grzyby. W jakiej cenie jest odgrzybianie ścian? Jakich metod najlpeiej użyć jeśli chodzi o odgrzybianie?

Krakowiec, Gdańsk
Witam państwa. Piszę z takim pytankiem. Potrzebuję umówć się na jutro na usługę odgrzybiania po zalaniu. W mieszkaniu pojawiła się wilgoć i wyszła pleśń na ścianach i suficie. W jakiej cenie wykonujecie takie usługi?

Wyspa Sobieszewska, Gdańsk
Witam. W naszym lokalu gastronomiczno - usługowym na ścianie zagościła pleśń a na suficie grzyb . Czy można się z waszym serwisem umówić na wykonanie usługi usuwanie pleśni i grzyba? Jaka jest cena za wykonanie takiej usługi?

Brętowo
Dzień dobry. Po wybiciu kanalizacji w moim mieszkaniu na ścianie pojawił się ogromny grzyb wygląda to okropnie i bardzo nieestetycznie. Chcieliśmy pomalować ścianę i wezwaliśmy do siebie grupę malarzy ale poinformowali nas że nie pomalują dopóki nie pozbędziemy sie ze ściany grzyba. Poszukuję więc fachowca, który zajmowałby się odgrzybianiem najlepiej z wolnym terminem na jutro bo chcemy jak najszybciej mieć to z głowy.

Stogi, Gdańsk
Od pewnego czasu w domu pojawia mi się wilgoć na ścianach, prawdopodobnie to przez niezbyt szczelne okna. Fachowiec już mi okna uszczelnił ale teraz jeszcze chciałbym zamówić odgrzybianie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502