Ozonowanie Gdańsk

Usługi DDD Fumis Remigiusz Falk
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji. Zajmuje się również fumigacją, ozonowaniem a także osuszaniem mieszkań na rzecz zakładów przemysłowych, usługowych i produkcyjnych, a także gospodarstw domowych. Fachowcy ...
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Pco Solutions Daniel Sacewicz
4.7
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Firma specjalizuje się w usługach deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji domów i lokali. Wysokie kwalifikacje fachowców, znajomość nowoczesnych i jednocześnie skutecznych rozwiązań oraz wieloletnie doświadczenie stawiają ich na czele pozostałych ...
Ta firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, dla których ogromne znaczenie ma skuteczność przeprowadzanych czynności. Kompleksowe zwalczanie owadów i insektów? Zadzwoń, a fachowcy zajmą się każdym zagrożeniem! Skuteczność, ...
Wybrane zlecenia

Wyspa Sobieszewska, Gdańsk
Od dwóch tygodni czuję stęchliznę w całym moim mieszkaniu! Czy zajmują się Państwo ozonowaniem pomieszczeń? Jeżeli tak to jak długo zajmuje taka usługa? Ile kosztuje usługa tego typu w Państwa serwisie oraz jak długo trzeba oczekiwać na fachowca? Czekam na kontak zwrotny.

Brzeźno
W moim samochodzie od około miesiąca czuję brzydki zapach. Detergenty nic nie pomagają. Czy podjęliby się Państwo usługi ozonowania w moim samochodzie? JaIle kosztuje usługa w Państwa serwisie? Czy ewentualna diagnoza jest darmowa?

Siedlce, Gdańsk
Potrzebuję fachowca do usunięcia wirusów w moim bloku, ponieważ sąsiedzi skarżą się na infekcje oraz uczulenia. Potrzebuję ozonowania, ponieważ jeden z mieszkańców trafił do szpitala. W powietrzu naparwdę wisi coś niebezpiecznego, co zagraża zdrowwiu oraz życiu mieszkańców. Czy pomogliby Państwa pozbyć się problemu tak szybko, jak to tylko możliwe?

Ujeścisko
Dzień dobry Państwu. Pisze ten wpis, ponieważ pilnie potrzebuję usługi ozonowania z Państwa serwisu. Chodzi o to, że w moim domu zagnieździły się drobnoustroje. Czy podjęliby się Państwo usunięcia tych bakterii? Jeżeli tak to jaki to byłby koszt ? Jak długo trzeba czekać na fachowca z Państwa serwisu? ZAleży mi na czasie, ponieważ mam małe dziecko i boję się, że może to zaszkodzić jego zdrowiu. Czekam na informacje.

Chełm, Gdańsk
W moim domu czuć przykry zapach. Czy zajmują się Państwo dezodyracją ozonem? Jeżeli tak to ile kosztowałaby taka usługa oraz jak długo ona by trwała? Czekam z niecierpliwością na informację zwrotną, z góry dziękując za zainteresowanie moim problemem.

Wzgórze Mickiewicza, Gdańsk
Witam, zwracam się z zapytniem jaki jest koszt wykonania przez Was usługi ozonowania? W naszym bloku czuć niesamowity odór, bardzo nieprzyjemnie jest poruszać sie obecnie po klatce schodowej. Potrzebujemy usuwania zapachów. Na kiedy macie najszybsze terminy, kiedy możecie przyjechać i załatawić sprawę? Będziemy bardzo wdzięczni wraz z resztą mieszkańców.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502