Sprzątanie Po Zgonach Gdańsk

Usługi DDD Fumis Remigiusz Falk
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji. Zajmuje się również fumigacją, ozonowaniem a także osuszaniem mieszkań na rzecz zakładów przemysłowych, usługowych i produkcyjnych, a także gospodarstw domowych. Fachowcy ...
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Pco Solutions Daniel Sacewicz
4.7
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Firma specjalizuje się w usługach deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji domów i lokali. Wysokie kwalifikacje fachowców, znajomość nowoczesnych i jednocześnie skutecznych rozwiązań oraz wieloletnie doświadczenie stawiają ich na czele pozostałych ...
Ta firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, dla których ogromne znaczenie ma skuteczność przeprowadzanych czynności. Kompleksowe zwalczanie owadów i insektów? Zadzwoń, a fachowcy zajmą się każdym zagrożeniem! Skuteczność, ...
Wybrane zlecenia

Nowy Port
Szukam osoby, bądź też osób, których mogłabym poprosić o pomoc przy czyszczeniu mieszkania po zmarłym. Niestety w grę wchodzą różne ślady w tym także krew, to dla mnie za dużo, nie jestem w stanie sama sobie z tym poradzić. Proszę o kontakt, czy mogę na państwa liczyć.

Młyniska, Gdańsk
Potrzebuję sprawdzonej ekipy, która zajmuje się takimi usługami jak czyszczenie po zgonie człowieka. Chodzi dokładnie o odkażanie mieszkania w bloku. Na kiedy można byłoby się z państwem umówić? Oczywiście zależy mi na czasie i pilnej realizacji zlecenia. Z góry dziękuję.

Brzeźno, Gdańsk
Znalazłem państwa ogłoszenie na tej stronie internetowej, zobaczyłem, że jest możliwość zostawienia wiadomość do państwa, więc postanwiłem skorzystać z tej opcji i liczę na szybką odpowiedź i fachową pomoc. Jestem zainteresowany skorzystaniem z państwa usług w przypadku sprzątania po zmarłym. Chodzi o gnijące zwłoki w bloku. Jaka byłaby cena za wykonanie takiej usługi?

Młyniska
Mieliśmy ostatnio bardzo przykrą sytuację w naszym lokalu gastronomicznym, potrzebujemy kogoś, kto wykonuje sprzątanie po zmarłym. Jak najpilniej trzeba byłoby pozbyć się tego nietypowego odoru.

Stogi
Czy można u państwa zamówić usuwanie zanieczyszczeń po zmarłym? Niestety w grę wchodzą gnijące zwłoki, których już oczywiście nie ma, inna firm się tym zajęła, niestety odór i ślady zostały i chciałbym się ich jakoś pilnie pozbyć.

Wrzeszcz, Gdańsk
Chciałbym dowiedzieć się, ile w państwa firmie kosztuje taka usługa jak sprzątanie po zmarłym? Kilka dni po tym przykrym zdarzeniu cały czas utrzymuje się w mieszkaniu brzydki zapach, którego nie jestem w stanie sama usunąć. Proszę także o informację na temat najszybszych terminów.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502