Odgrzybianie Ścian Elbląg

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor
4.8
Liczba opinii: 40
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Odgrzybianie Ścian
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Masz problem z natrętnymi szkodnikami w domu, zakładzie pracy lub magazynie?  Podejrzewasz, że masz nieproszonego gościa w postaci pluskiew? Ta firma czeka właśnie na tego typu zgłoszenia! To niekwestionowany specjalista w zakresie usług DDD, w tym ...
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Roman Namiel Sprawdź szczegóły

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Roman Namiel

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Odgrzybianie Ścian Elbląg
Sprawdź szczegóły
Ceny od 200 zł Diagnoza od 200 zł
W Twoim mieszkaniu zagnieździły się pluskwy? W ogrodzie roi się od szerszeni i os, a w garażu pojawiły się myszy lub szczury? Postaw na wyspecjalizowany serwis DDD, który oferuje kompleksowe usługi zabezpieczania przed szkodnikami. Fachowcy kierują swoją ofertę ...
Podobne usługi
Pytania od klientów

05.09.2021
Piszę ponieważ niestety mamy problem w domu. Przez tą zmienną pogodę, jak były ulewy i nawałnice to po zalaniu pojawił nam się na ścianach piwnicy i garażu, grzyb. Szukam teraz rzetelnej firmy, która zajmuje się odgrzybianiem. Znajdę tu kogoś?

07.08.2021
Dzień dobry, piszę z problemem. Mam na działce w altanie grzyb na ścianie. Planuję sprzedaż działki, więc i altana musi się dobrze prezentować. Nie chcę sama się brać za coś o czym nie mam pojęcia, dlatego bardzo proszę o polecenie dobrego serwisu od odgrzybiania w okolicy. Z góry dziękuję za każdy kontakt oraz pozdrawiam.

12.07.2021
Mieszkamy z mężem w domu, a jako, że jesteśmy też właścielami mieszkania to zawsze je wynajmujemy. Ostatnio wyprowadzili się lokatorzy i postanowiliśy przed zwrotem kaucji zrobić mały rekonesans. Niestety na ścianie w salonie jest grzyb. Chcielibyśmy zamówić wizytę fachowców, którzy zajmą się usuwaniem pleśni, cana nie gra roli, wszystko opłacimy z kaucji lokatorów.

09.07.2021
Witam, chciałbym umówić wizytę fachowców w celu odgrzybiania. Niestety mamy w mieszkaniu pleśń na ścianach. Zależy mi na czasie, bo mam małe dzieci, a wiem, że taka sytuacja nie służy dobremu zdrowiu.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502