Odgrzybianie Ścian Elbląg

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor
4.7
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Masz problem z natrętnymi szkodnikami w domu, zakładzie pracy lub magazynie?  Podejrzewasz, że masz nieproszonego gościa w postaci pluskiew? Ta firma czeka właśnie na tego typu zgłoszenia! To niekwestionowany specjalista w zakresie usług DDD, w tym ...
Wybrane zlecenia

2021-09-05 Przy Młynie, Elbląg
Piszę ponieważ niestety mamy problem w domu. Przez tą zmienną pogodę, jak były ulewy i nawałnice to po zalaniu pojawił nam się na ścianach piwnicy i garażu, grzyb. Szukam teraz rzetelnej firmy, która zajmuje się odgrzybianiem. Znajdę tu kogoś?

2021-08-07 Witoszewo
Dzień dobry, piszę z problemem. Mam na działce w altanie grzyb na ścianie. Planuję sprzedaż działki, więc i altana musi się dobrze prezentować. Nie chcę sama się brać za coś o czym nie mam pojęcia, dlatego bardzo proszę o polecenie dobrego serwisu od odgrzybiania w okolicy. Z góry dziękuję za każdy kontakt oraz pozdrawiam.

2021-07-12 Nad Jarem, Elbląg
Mieszkamy z mężem w domu, a jako, że jesteśmy też właścielami mieszkania to zawsze je wynajmujemy. Ostatnio wyprowadzili się lokatorzy i postanowiliśy przed zwrotem kaucji zrobić mały rekonesans. Niestety na ścianie w salonie jest grzyb. Chcielibyśmy zamówić wizytę fachowców, którzy zajmą się usuwaniem pleśni, cana nie gra roli, wszystko opłacimy z kaucji lokatorów.

2021-07-09 Kamionka, Elbląg
Witam, chciałbym umówić wizytę fachowców w celu odgrzybiania. Niestety mamy w mieszkaniu pleśń na ścianach. Zależy mi na czasie, bo mam małe dzieci, a wiem, że taka sytuacja nie służy dobremu zdrowiu.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502