Sprzątanie Po Zgonach Elbląg

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Roman Namiel Sprawdź szczegóły

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Roman Namiel

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Sprzątanie Po Zgonach Elbląg
Sprawdź szczegóły
Ceny od 200 zł Diagnoza od 200 zł
W Twoim mieszkaniu zagnieździły się pluskwy? W ogrodzie roi się od szerszeni i os, a w garażu pojawiły się myszy lub szczury? Postaw na wyspecjalizowany serwis DDD, który oferuje kompleksowe usługi zabezpieczania przed szkodnikami. Fachowcy kierują swoją ofertę ...
Pytania od klientów

10.09.2021
KIlka dni temu okazało się, że w piwnicy naszego wieżowca znajdowały się gnijace zwłoki. Oczywiście ciało zostało zabrane, ale pozostał smród nie do zniesienia. Jako gospodarz domu chciałbym wynająć Państwa firmę do sprzątania po śmierci tego człowieka.

01.09.2021
Wynajmowaliśmy budynek firmie, która, przez wiadomą sytuację w kraju zbankrutowała. Po jakimś czasie pojechałem z ekipą żeby oszacować czy trzeba coś naprawiać żeby znowu wynając obiekt. Na miejscu zastaliśmy smród. Odór był tak odpychający, że kolega zwymiotował. W jednym z pomieszczeń były zwłoki. Muszę na cito mieć ekpię sprzątającą po tych zwłokach żeby wszystko odkazić.

27.08.2021
Dzień dobry, chciałabym zapytać czy można na jutro zamówić usługę sprzątania po zmarłym? Niestety starsza osoba, która długo chorowała, odeszła w dniu wczorajszym, a zapach, który został można nazwać odorem. Stype będziemy mieli w domu za kilka dni i trzeba do tego czasu zadbać o odkażanie. Nie chcielibyśy odstraszać żałobników.

28.07.2021
Dzień dobry, chociaż nie dla każdego. Miała miejsce przykra sytuacja, sąsiadka z najwyższego piętra bloku zmarła, od kilku dni koło drzwi jej mieszkania unosił się przykry zapach. Mieszkała sama, zero krewnych, a my nie chcemy żyć w tym smrodzie, więc prosimy o kontakt czy podejmą się Państwo czyszczenia mieszkania po zgonie. Ile w ogóle kosztuje taka usługa?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502