Sprzątanie Po Zgonach Elbląg

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Elbląg.
Wybrane zlecenia

2021-09-10 Winnica, Elbląg
KIlka dni temu okazało się, że w piwnicy naszego wieżowca znajdowały się gnijace zwłoki. Oczywiście ciało zostało zabrane, ale pozostał smród nie do zniesienia. Jako gospodarz domu chciałbym wynająć Państwa firmę do sprzątania po śmierci tego człowieka.

2021-09-01 Zakrzewo, Elbląg
Wynajmowaliśmy budynek firmie, która, przez wiadomą sytuację w kraju zbankrutowała. Po jakimś czasie pojechałem z ekipą żeby oszacować czy trzeba coś naprawiać żeby znowu wynając obiekt. Na miejscu zastaliśmy smród. Odór był tak odpychający, że kolega zwymiotował. W jednym z pomieszczeń były zwłoki. Muszę na cito mieć ekpię sprzątającą po tych zwłokach żeby wszystko odkazić.

2021-08-27 Krasny Las, Elbląg
Dzień dobry, chciałabym zapytać czy można na jutro zamówić usługę sprzątania po zmarłym? Niestety starsza osoba, która długo chorowała, odeszła w dniu wczorajszym, a zapach, który został można nazwać odorem. Stype będziemy mieli w domu za kilka dni i trzeba do tego czasu zadbać o odkażanie. Nie chcielibyśy odstraszać żałobników.

2021-07-28 Dębica, Elbląg
Dzień dobry, chociaż nie dla każdego. Miała miejsce przykra sytuacja, sąsiadka z najwyższego piętra bloku zmarła, od kilku dni koło drzwi jej mieszkania unosił się przykry zapach. Mieszkała sama, zero krewnych, a my nie chcemy żyć w tym smrodzie, więc prosimy o kontakt czy podejmą się Państwo czyszczenia mieszkania po zgonie. Ile w ogóle kosztuje taka usługa?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502