Ozonowanie Elbląg

Mamy dostępnego jednego fachowca od ozonowania w Elblągu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Roman Namiel
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Roman Namiel

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ceny od 200 zł Diagnoza od 200 zł
Ozonowanie Elbląg
Sprawdź szczegóły
W Twoim mieszkaniu zagnieździły się pluskwy? W ogrodzie roi się od szerszeni i os, a w garażu pojawiły się myszy lub szczury? Postaw na wyspecjalizowany serwis DDD, który oferuje kompleksowe usługi zabezpieczania przed szkodnikami. Fachowcy kierują swoją ofertę ...
Pytania od klientów

27.08.2021
Dzień dobry. Kupiłem używane auto- auto co prawda jest sprawne ale czuć w nim stęchliznę co bardzo mi przeszkadza w czasie jazdy, żadne odświeżacze powietrza nie pomagają. Szukam jakiegoś fachowca który usunie zapach stęchlizny z mojego samochodu. Ile tak mniej więcej kosztuje taka usługa? Czy państwo do mnie przyjadą czy to ja mam dostarczyć auto pod wskazany adres?

08.08.2021
Potrzebuje skorzystać z usług firmy która wykonuje ozonowanie i to szybko! W domu czuć straszny odór chyba jakaś myszka zdechła pod podłogą, w takim zapachu nie da sie normalnie mieszkać. Bardzo proszę o szybką interwencję i o usunięcie tego zapachu z mojego domu!

21.07.2021
Witam serdecznie. Czy zajmują się Państwo ozonowaniem pomieszczeń? Chodzi mi o usługę, która usunie przykry zapach w biurze. Moi pracownicy skarżą się na uciążliwy oraz nieprzyjemny zapach już od dłużeszgo czasu. Czy podjęliby się Państwo powyższej usługi? Jaki to byłby koszt? Czekam z niecierpliwością na kontat z Państwa serwisu usługowego, licząc że uda nam się dojść so porozumienia oraz współpracy.

09.07.2021
Dzień dobry. Piszę ten wpis, ponieważ mam do usunięcia wirusy w moim mieszkaniu. Już mówię dokładniej, o co chodzi. Od kilkunastu dni czuję, że w moim mieszkaniu jest bardzo nieprzyjemny zapach, nie mam pojęcia, co może być tego przyczyną. Czy podjęliby się Państwo usunięcia tego zapachu? Jaki to byłby orientacyjny koszt? Czekam na informację zwrotną. Dziękuję i pozdrawiam.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502