Odgrzybianie Ścian Częstochowa

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 328
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Odgrzybianie Ścian Częstochowa
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia
"Miałam już zrezygnować, ale kontakt do tej firmy poleciła mi znajoma z pracy, więc zaryzykowałam i nie żałuję. Panowie sprawnie odgrzybili ściany w moim salonie, z czym nie podołały wcześniejsze ekipy. Jak widać dla chcącego nic trudnego. Bardzo dziękuję, jesteście niesamowici."
Pytania od klientów

27.08.2021
Po wybiciu kanalizacji w naszym mieszkaniu, zauważyłam że zaczęła pojawiać się pleśń na ścianach i sufitach pomieszczeń. Bardzo mnie to zmartwiło, ponieważ wcześniej nigdy nie było takich problemów. Boje się, że zaraz nabawimy się jakiś chorób górnego układu oddechowego. Jaki jest koszt pomocy w takiej sprawie?

24.08.2021
Potrzebuje kogoś do odgrzybiania ścian, ponieważ po ostatnim zalaniu w moim gospodarstwie, na ścianach pojawila się okopna pleśń. Nie chce nawet myśleć jak bardzo by się to dalej rozwijało, gdybym teraz nie zareagowała i nie wezwała kogoś od Was. Na kiedy ktoś od Was może się u mnie pojawić w celu odgrzybiania moich ścian? Zależy mi bardzo na czasie. Pozdrawiam.

08.07.2021
Witam, ile wyniesie mnie usunięcie pleśni na suficie w piwnicy. Boje się, że będzie ona szła do góry i niedługo pojawi się u mnie w części mieszkalnej, ta pleśń. Chciałabym zapytać również na kiedy macie jakieś najbliższe terminy na przyjazd fachowca w tej sprawie, bo nie ukrywam zależy mi dość mocno na czasie. Bardzo proszę chociaż o jakąś wstępną informację w tej sprawie.

08.07.2021
Poszukuje kogoś od odrzybiania scian, ponieważ mieszkam w bloku i zauważyłam w łazience mały punkt z pleśnią na suficie. Boje się, że się to rozniesie na resztę pomieszczeć, albo co gorsza na mieszkania sąsiadów. Ile kosztuje u Was taka usługa? Czy najpierw można przysłać może jakieś zdjęcia jak to wygląda, abyście byli przygtowani na to co tutaj mam. Czekam na odpowiedź.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502