Sprzątanie Po Zgonach Częstochowa

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka
4.8
Liczba opinii: 158
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Sprzątanie Po Zgonach Częstochowa
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia
"Usługa czyszczenia mieszkania po zgonie została wykonana bardzo profesjonalnie. Po wcześniejszych pozytywnych komentarzach widzę, że jest to generalna zasada działania tej firmy. Bardzo życzliwi i kompetentni ludzie."
Podobne usługi
Pytania od klientów

21.09.2021 Błeszno, Częstochowa
Dzień dobry państwu. Jaki jest czas oczekiwania na państwa przyjazd i odkażanie? Trzeba będzie odkazić klatkę schodową w bloku i wyczyścić po zgonie sąsiada jedno mieszkanie. Sąsiad był już dość leciwy nie mógł chodzić tylko poruszał sie na wózku inwalidzkim podobno zmarł we śnie. Ile tak mniej więcej będę musiała państwu zapłacić za wykonanie tej dość nietypowej usługi?

19.07.2021 Trzech Wieszczów
Lokator który wynajmował jeden z pokoi w moim mieszkaniu nagle zniknął nie odpowiadał na wiadomości ani na telefony niebyło go już kilka dni. Nagle w mieszkaniu było czuć straszny smród dobiegający z pokoju tego właśnie lokatora gdy otworzyłem drzwi od jego pokoju okazało się że zmarł. Wezwałem już odpowiednie służby i ciało zabrano. Chciałbym by państwo przyjechali do mojego mieszkania i zajeli się usuwaniem zanieczyszczeń po zmarłym.

09.07.2021 Trzech Wieszczów
W piwnicy zmarł sąsiad, był to starszy pan zasłabł i przewrócił się uderzając głową o beton. Potrzebuję by jakaś firma przyjechała i wykonała usługę odkażania po zgonie. Mam też pytanie czy są państwo w stanie usunąć też ten okropny zapach?

30.06.2021 Kiedrzyn, Częstochowa
Słyszałem że świadczą państwo usługi sprzątające, również takie jak sprzątanie po zgonie. Czy można zamówić państwa przyjazd na dzień dzisiejszy? W domu gdzie doszło do zgonu panuje bardzo brzydki zapach.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502