Ozonowanie Częstochowa

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji, jesteś w dobrym miejscu. Ta firma z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres usług jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tutaj to, czego ...
Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Problem ze szkodnikami? Postaw na tę firmę specjalizującą się w usługach z zakresu deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji. Fachowcy kompleksowo wytropią, zlikwidują i usuną wszelkie insekty, gryzonie i drobnoustroje w Twoim otoczeniu. Potrzebujesz pomocy ...
Wybrane zlecenia

Raków, Częstochowa
Poszukuję kogoś, kto pomoże mi w uporaniu się z problemem stęchlizny w mieszkaniu. Niestety od dłuższego czasu w moim domu bardzo śmierdzi i unosi się taki ciężki zapach, ciągle jest zaduch. Myślicie Państwo, że ozonowanie rozwiązałoby ten problem? Proszę o szybką pomoc w tej sprawie!

Błeszno, Częstochowa
Witam. Potrzebuję kogoś, kto praktycznie od ręki będzie w stanie podjąć się usunięcia bakterii z mojej piwnicy. Chciałabym skorzystać z usługi dezodoryzacji ozonem, najszybciej jak to tylko możliwe. Serdecznie proszę o jak najszybszą interwencję, któregoś z Waszych techników!

Wrzosowiak
W moim mieszkaniu na parterze od kilku dni unosi się bardzo brzydki zapach. Nie mam pojęcia jaka jest tego przyczyna. Czy to możliwe, że ten odór przeniósł się do mnie od sąsiadów? Da się coś z tym zrobić? Pomóżcie, serdecznie proszę.

Dźbów, Częstochowa
Witam, jaka cena jest u Was wykonania takiej usługi jak usuwanie drobnoustrojów w lokalu? Prowadzę gabinet dermatologiczny i zależy mi na tym, aby w moim lokalu było bardzo sterylnie. Potrzebuje na cito usługi oznowania, jesteście w stanie zrobić to w tym tygodniu? Będę wyjątkowo wdzięczna za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502