Odgrzybianie Ścian Bydgoszcz

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Roman Namiel Sprawdź szczegóły

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Roman Namiel

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Odgrzybianie Ścian Bydgoszcz
Sprawdź szczegóły
Ceny od 200 zł Diagnoza od 200 zł
W Twoim mieszkaniu zagnieździły się pluskwy? W ogrodzie roi się od szerszeni i os, a w garażu pojawiły się myszy lub szczury? Postaw na wyspecjalizowany serwis DDD, który oferuje kompleksowe usługi zabezpieczania przed szkodnikami. Fachowcy kierują swoją ofertę ...
Podobne usługi
Pytania od klientów

02.08.2021
W moim domu na ścianie pojawiła sie pleśń, wygląda to okropnie, pleśń jest w kolorze ciemnej zieleni i czerni. Dodatkowo słyszałam, że owa pleśń jest bardzo mocno szkodliwa dla zdrowia. Chciałabym się dowiedzieć czy zajmują się państwo czymś takim jak usunięcie pleśni ze ściany?

22.07.2021
Witam serdecznie. W zimę w moim mieszkaniu w bloku z racji takiej że rzadziej otwieraliśmy okna pojawiła się wilgoć, która z czasem weszła w ścianę co spowodowało to że w rogach ściany w salonie zaraz przy suficie pojawił się grzyb. Chciałabym żeby mój mąż ścianę pomalował ale najpierw musimy się tego grzyba pozbyć. Dlatego chciałabym na jutro zamówić fachowca, który wykona w moim mieszkaniu odgrzybianie ścian.

16.07.2021
Piszę do państwa bo zbieram informację na temat cen za odgrzybianie bo zależy mi na tym jak najtaniej pozbyć się grzyba z mojego domu. Jaka jest u państwa cena za pozbycie się grzyba z dwóch ścian? Pleśń znajduje się głównie na suficie tylko trochę nachodzi na ścianę. Proszę o szybką informację zwrotną na temat ceny.

30.06.2021
Po wybiciu kanalizacji na ścianie na dole tam przy podłodze pojawił mi się grzyb. Chciałbym umówić się z firmą od odgrzybiania na przyjazd i pozbycie się grzyba. Ile sie teraz czeka na wolny termin, dałoby radę by państwo przyjechali do mnie jeszcze dziś?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502