Odgrzybianie Ścian Bydgoszcz

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 110
Sprawdź szczegóły
Firma oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w przystępnych cenach. Fachowcy odkażają pomieszczenia mieszkalne i firmowe, a także miejsca użyteczności publicznej. Bez najmniejszego problemu radzą sobie z usuwaniem owadów, ...
Wybrane zlecenia

2021-08-02 Górzyskowo, Bydgoszcz
W moim domu na ścianie pojawiła sie pleśń, wygląda to okropnie, pleśń jest w kolorze ciemnej zieleni i czerni. Dodatkowo słyszałam, że owa pleśń jest bardzo mocno szkodliwa dla zdrowia. Chciałabym się dowiedzieć czy zajmują się państwo czymś takim jak usunięcie pleśni ze ściany?

2021-07-22 Górzyskowo, Bydgoszcz
Witam serdecznie. W zimę w moim mieszkaniu w bloku z racji takiej że rzadziej otwieraliśmy okna pojawiła się wilgoć, która z czasem weszła w ścianę co spowodowało to że w rogach ściany w salonie zaraz przy suficie pojawił się grzyb. Chciałabym żeby mój mąż ścianę pomalował ale najpierw musimy się tego grzyba pozbyć. Dlatego chciałabym na jutro zamówić fachowca, który wykona w moim mieszkaniu odgrzybianie ścian.

2021-07-16 Łęgnowo, Bydgoszcz
Piszę do państwa bo zbieram informację na temat cen za odgrzybianie bo zależy mi na tym jak najtaniej pozbyć się grzyba z mojego domu. Jaka jest u państwa cena za pozbycie się grzyba z dwóch ścian? Pleśń znajduje się głównie na suficie tylko trochę nachodzi na ścianę. Proszę o szybką informację zwrotną na temat ceny.

2021-06-30 Czyżkówko, Bydgoszcz
Po wybiciu kanalizacji na ścianie na dole tam przy podłodze pojawił mi się grzyb. Chciałbym umówić się z firmą od odgrzybiania na przyjazd i pozbycie się grzyba. Ile sie teraz czeka na wolny termin, dałoby radę by państwo przyjechali do mnie jeszcze dziś?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502