Ozonowanie Bydgoszcz

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Bydgoszcz.
Wybrane zlecenia

2021-09-10 Flisy, Bydgoszcz
Dobry wieczór. Czy macie krotkie terminy na usługi? Chciałbym wykonać ozonowanie pomieszczeń. W jakiej cenie będzie usunięcie alergenów w kilku pomieszczeniach w mieszkaniu? Chodzi mi dokładniej o sypialnię, salon i pokój córki. Ile wyniesie mnie taka usługa kompleksowego odkazania z alergenów?

2021-09-05 Piaski, Bydgoszcz
Niedawno przeprowadziłam się do nowego mieszkania. Potrzebuję skontaktowac się z firmą, która fachowo zajmuje się usunieciem grzybów, bo zaobserwowałem mocno zanieczyszczone grzybami ściay Czy świadczycie usługi dezodoryzacji ozonem? Ile wyniesie taka usługa mniej więcej?

2021-08-08 Leśne, Bydgoszcz
Witam serdecznie. Potrzebuję umówić się z firmą, która ozonuje pomieszczenia. W lokalu unosi się brzydki zapach. Czy jest szansa, aby umówić się w niedługim czasie na usuniecie tego zapachu? W jakiej cenie będzie ta usługa i jakie macie wolne terminy? Czy fachowcy używają profesjonalnych, drogich środków odkażających?

2021-06-30 Czyżkówko, Bydgoszcz
Dzień dobry. Poszukuję dobrej i niedrogiej firmy, która zajmuje się ozonowaniem w bloku i świadczy usługi niedaleko. Chciałbym żeby ktoś przyjechał i usunął zapach stęchlizny w moim mieszkaniu, które wynajmowałem wiele lat takiej parze, jednak jak widac lokatorzy zaniedbali bardzo kwestię porządku
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502