Ozonowanie Bydgoszcz

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Roman Namiel Sprawdź szczegóły

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Roman Namiel

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ozonowanie Bydgoszcz
Sprawdź szczegóły
Ceny od 200 zł Diagnoza od 200 zł
W Twoim mieszkaniu zagnieździły się pluskwy? W ogrodzie roi się od szerszeni i os, a w garażu pojawiły się myszy lub szczury? Postaw na wyspecjalizowany serwis DDD, który oferuje kompleksowe usługi zabezpieczania przed szkodnikami. Fachowcy kierują swoją ofertę ...
Pytania od klientów

10.09.2021
Dobry wieczór. Czy macie krotkie terminy na usługi? Chciałbym wykonać ozonowanie pomieszczeń. W jakiej cenie będzie usunięcie alergenów w kilku pomieszczeniach w mieszkaniu? Chodzi mi dokładniej o sypialnię, salon i pokój córki. Ile wyniesie mnie taka usługa kompleksowego odkazania z alergenów?

05.09.2021
Niedawno przeprowadziłam się do nowego mieszkania. Potrzebuję skontaktowac się z firmą, która fachowo zajmuje się usunieciem grzybów, bo zaobserwowałem mocno zanieczyszczone grzybami ściay Czy świadczycie usługi dezodoryzacji ozonem? Ile wyniesie taka usługa mniej więcej?

08.08.2021
Witam serdecznie. Potrzebuję umówić się z firmą, która ozonuje pomieszczenia. W lokalu unosi się brzydki zapach. Czy jest szansa, aby umówić się w niedługim czasie na usuniecie tego zapachu? W jakiej cenie będzie ta usługa i jakie macie wolne terminy? Czy fachowcy używają profesjonalnych, drogich środków odkażających?

30.06.2021
Dzień dobry. Poszukuję dobrej i niedrogiej firmy, która zajmuje się ozonowaniem w bloku i świadczy usługi niedaleko. Chciałbym żeby ktoś przyjechał i usunął zapach stęchlizny w moim mieszkaniu, które wynajmowałem wiele lat takiej parze, jednak jak widac lokatorzy zaniedbali bardzo kwestię porządku
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502