Sprzątanie Po Zgonach Bydgoszcz

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 110
Sprawdź szczegóły
Firma oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w przystępnych cenach. Fachowcy odkażają pomieszczenia mieszkalne i firmowe, a także miejsca użyteczności publicznej. Bez najmniejszego problemu radzą sobie z usuwaniem owadów, ...
Wybrane zlecenia

2021-08-03 Czyżkówko
Czy państwa firma realizuje takie usługi jak sprzątanie mieszkań po śmierci i po zwłokach? W pokoju dziennym są plamy od krwi i potu, nie chciałabym sama tego czyśić, byłabym bardzo wdzięczna za państwa pomoc. Z niecierpliwością czekam na kontakt.

2021-07-31 Flisy, Bydgoszcz
Szukam firmy, która zajmuje się sprzątaniem ale dość nietypowym bo chodzi o czyszczenie domu po zmarłym. Osoba zmarła leżała po śmierci w domu kilka dni a że było dość ciepło to ciało momentalnie zaczęło swój rozkład. W domu czuć okropny odór rozkładających się zwłok.

2021-07-31 Glinki, Bydgoszcz
W naszym bloku a tak konkretnie to w piwnicy zmarł nasz sąsiad ciała już w piwnicy co prawda nie ma ale pozostał po nim zapach stęchlizny. Wspólnie z sąsiadami podjeliśmy taką decyzję, że skorzystamy z usług fachowców takich którzy wykonują takie usługi jak czyszczenie po zgonie. Jaka jest cena za taą usługę?

2021-06-29 Nowy Fordon, Bydgoszcz
Dzień dobry. Czy można na jutro zamówić sprzątanie po zwłokach? Do posprzątania jest tylko jedno pomieszczenie, osoba która zmarła mieszkała sama. Nikt nie wiedział że zmarła dopóki nie przyjechaliśmy do mamy z wizytą. To co zastaliśmy mrozi krew w żyłach, rozkład ciała był już w zaawansowanym stadium, okropny widok.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502