Naprawa Zmywarek Zielonka

Zakład Naprawy Pralek i Zmywarek ABC City-Serwis Łukasz Sergiej
4.8
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Działalność naszego serwisu opiera się na uczciwości oraz rzetelności współpracujących z nami fachowców. Działamy szybko ponieważ jako serwis AGD z Warszawy wiemy jak cenny jest czas naszych klientów. Naprawa pralki oraz naprawa zmywarki to ...
Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz
4.5
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Panowie do zadania podeszli niezwykle odpowiedzialnie, a praca sprawiała im przyjemność. Naprawa pralki wolnostojącej polegająca na wymianie programatora przyniosła oczekiwane efekty. Polecam za fachową obsługę oraz doradztwo i podejrzewam, że z panami jeszcze nieraz się spotkam."
Serwis AGD Piotr Kobus
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Piotr Kobus

Naprawa Zmywarek Zielonka
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Od dłuższego czasu utrzymujemy się w ścisłej czołówce lokalnych serwisów AGD. Aby w pełni sprostać każdej awarii, nieustannie poszerzamy zakres naszych usług. Robimy wszystko, aby naprawa kuchenek, naprawa zmywarek i pralek oraz innych ważnych dla Ciebie sprzętów AGD przebiegała w sposób sprawny i dokładny. Drobiazgowe traktowanie każdych działań serwisowych pozwala na trwałe usunięcie awarii, a co za tym idzie, wydłużenie życia Twojemu AGD. Zadzwoń i zostaw zgłoszenie już dziś!
Serwis AGD Hubert Stańczuk
4.8
Liczba opinii: 54
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Widać było, że naprawa zmywarki do zabudowy to dla tych panów codzienność. Z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, za co jestem im bardzo wdzięczny. Polecam również ich kompleksowe usługi każdemu, bo naprawdę warto. Zaskoczyła mnie również cena, która w mojej ocenie stała na przyzwoitym poziomie. Jeśli szukasz doświadczonych fachowców, to ci panowie będą z pewnością dobrym wyborem."
Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Trudno wybrać ten jeden serwis AGD, któremu powierzymy naszą zepsutą pralkę czy kuchenkę, szczególnie wtedy, gdy zależy nam na czasie. Wśród wielu firm bez obaw możesz wybrać nasz serwis napraw AGD, który zapewni Ci błyskawiczną usługę w konkurencyjnej cenie. Na bazie wieloletnich doświadczeń, dobrze wyposażonego zaplecza narzędzi i bogatych kompetencji wypracowaliśmy sobie wysoki standard usług, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Przekonaj się sam i zadzwoń!
Naprawa i Serwis AGD Sergey Artyushin
4.7
Liczba opinii: 52
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Przeciekająca zmywarka, pralka, która nie pobiera proszku czy dymiący piekarnik to dla naszych pracowników żadne wyzwanie. Bezpośredni dostęp do części AGD, szerokiego zaplecza narzędzi i wciąż aktualizowane kwalifikacje pozwalają nam pomagać klientom szybko i sprawnie, by maksymalnie skrócić czas usterki. Serwis sprzętu AGD, który chcemy Ci zaproponować to sumienność i zaangażowanie. Momentalnie uporamy się z każdym problemem, a niesprawne urządzenie odzyska dawną funkcjonalność. Zostaw swoje zgłoszenie!
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 77
Sprawdź szczegóły

Naprawa AGD Mustfixit

Naprawa Zmywarek Zielonka
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Każdy sprzęt AGD może kiedyś się popsuć, a awaria zmywarki czy piekarnika należy do tych najbardziej nieprzyjemnych. Na pewno w takiej sytuacji chcesz jak najszybciej się z nią uporać. Powierz naprawę AGD naszym wykwalifikowanym specjalistom. Naprawiając każde urządzenie staramy się nie pomijać żadnego szczegółu, ponieważ dbałość o detale jest dla nas niezwykle ważnym elementem, dzięki któremu stale umacniamy swoją markę. Zadzwoń i zostaw swoje zgłoszenie!
Usługi Naprawy AGD, Usługi Ślusarskie i Montażu Mebli Kamil Cichocki
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis zmywarki z dojazdem mogę polecić każdemu, komu zależy na porządnie i niedrogo naprawionym sprzęcie. Pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a cena w żaden sposób nie wpłynęła na mój domowy budżet. Polecam z całego serca jego usługi każdemu, kto ma problem ze zmywarką i nie jest w stanie rozwiązać go samodzielnie."

 

Silnik w Twojej zmywarce jest do wymiany? Nie działa górny spryskiwacz w zmywarce? Wybierz sprawdzony serwis AGD, któremu możesz zaufać. Na Naprawek.pl znajdziesz firmy AGD, które świadczą usługi takie jak naprawa AGD. Zielonka to miejsce, w którym możesz zaufać znającym się na rzeczy fachowcom, dla których nie ma awarii niemożliwych do usunięcia. Wybierz jeden z serwisów zmywarek z Zielonki polecanych przez Naprawek i ciesz się działającym przez długi lata naprawionym sprzętem. Wystarczy kontakt telefoniczny w naszym ekspertem od AGD!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502