Naprawa Piekarników Zielonka

Serwis AGD Hubert Stańczuk
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Hubert Stańczuk

Naprawa Piekarników Zielonka
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Szczerze polecam tego serwisanta, nie dość, że naprawa piekarnika elektrycznego została wykonana szybko i bezbłędnie, to dodatkowo technik wspomógł nas radą dotyczącą konserwacji i użytkowania sprzętu. Wszystko z uśmiechem na twarzy. Nic tylko polecać."
Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz
4.5
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Była późna godzina, a mimo to serwis był w stanie podjąć sie naprawy piekarnika i zareagował niezwłocznie po otrzymaniu informacji. Cena adekwatna, ale najważniejsze, że wszystko zostało naprawione i nie muszę się martwić gdzie ugotuje jutro obiad."
Usługi Naprawy AGD, Usługi Ślusarskie i Montażu Mebli Kamil Cichocki
4.9
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo się cieszę, że wezwałem ten serwis piekarnika elektrycznego, gdyż uzyskałem tutaj szybką pomoc i to w korzystnej cenie. W moim przypadku chodziło jedynie o dość prostą wymianę zegara, jednak wiem, że również w bardziej wymagających zadaniach ta firma sprawdzi się bez najmniejszego problemu - to po prostu widać. Zdecydowanie polecam ich usługi, zwłaszcza że ceny też mają przystępne."

 

Przepalona grzałka w piekarniku? Naprawa sprzętu AGD wymaga wiedzy technicznej i odpowiednich umiejętności, a także odpowiedniego sprzętu. Najlepiej zatem zgłosić się po pomoc do dobrego serwisu. Na stronie Naprawek do wyboru masz serwisy AGD z Zielonki, które błyskawicznie zajmą się naprawą piekarnika elektrycznego. Partnerzy Naprawek to eksperci od naprawy piekarników z Zielonki z wieloletnim stażem, którzy nie zawiodą Cię podczas awarii Twojego AGD. Wybierz ich usługi, a zakup nowego sprzętu będziesz mógł odłożyć w czasie.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502