Naprawa Kuchenek Zielonka

Serwis AGD Hubert Stańczuk
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Jeżeli interesuje Was serwis kuchenek na miejscu, mogę z całego serca polecić właśnie tych specjalistów. Sama tydzień temu przekonałam się, jak solidnie pracują i już nigdy nie będę szukać innych fachowców. Rachunek, który mi wystawili nie należał może do najniższych, ale uczciwie rzec trzeba, że nie był też nadto wygórowany, jak na zakres prac, które wykonali."
Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz
4.5
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Zaangażowanie, z jakim podchodzimy do naszej pracy, pozwala nam utrzymywać się w czołówce lokalnych serwisów. Naprawa urządzeń AGD to solidne wykonanie idące w parze ze specjalistyczną wiedzą. Dzięki takiemu podejściu nieustannie umacniamy naszą markę, a podejmowane przez nas zadania kończą się sukcesem. Popsuta zmywarka, niedziałający piekarnik czy awaria pralki to tylko niektóre z popularnych usterek, którymi się zajmujemy. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i pozwól, że przywrócimy dawną funkcjonalność Twojego AGD.
Usługi Naprawy AGD, Usługi Ślusarskie i Montażu Mebli Kamil Cichocki
4.9
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Była mi potrzebna dość pilnie naprawa kuchenki i nie zawiodłem się. Nie dość, że Pan zajął się moim zgłoszeniem priorytetowo, to jeszcze wykazał się ogromną wiedzą i jeszcze większymi umiejętnościami, a przy tym był bardzo sympatyczny i otwarty. Zdecydowanie polecam jego usługi."

 

Brak płomienia w jednym z palników? Słaby płomień w kuchence gazowej? Nie bagatelizuj nawet najmniejszych problemów. Skorzystaj z pomocy profesjonalnego i niedrogiego serwisu AGD. Na stronie Naprawek poznasz firmy AGD z Zielonki, których zakres działalności to m.in. naprawa kuchenek gazowych oraz naprawa kuchenek elektrycznych. Zielonka jest miastem, w którym partnerom Naprawek zaufało już wielu klientów. O ich zadowoleniu świadczy fakt, że chętnie polecają usługi tych fachowców swojej rodzinie i najbliższym. Zadzwoń i umów się na termin wizyty!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502