Naprawa Zmywarek Marki

Serwis AGD Piotr Kobus
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten fachowiec z pewnością zasługuje na najwyższą ocenę. Polecam za solidnie wykonaną naprawę zmywarki wolnostojącej, a także za przystępny cennik, który nie wpłynął znacząco na mój domowy budżet. Telefon do specjalisty oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość i polecam serdecznie każdemu."
Serwis AGD Hubert Stańczuk
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Moja zmywarka starszego typu została ekspresowo naprawiona, a ja śmiało mogę polecić ten serwis każdemu, kto ma problem z tego typu urządzeniami. Naprawa zmywarki do zabudowy przebiegła bardzo sprawnie, generalnie nie miałem do czego się przyczepić. Polecam serdecznie za jakość oraz przystępne ceny."
Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Kiedy zmywarka zaczęła przeciekać w trakcie pracy, żona wpadła w panikę. Nie tracąc czasu, od razu wezwałem tego specjalistę, który jak się później okazało, oferuje serwis zmywarki na miejscu. W mieszkaniu zjawił się punktualnie, do tego okazał się solidnym i sumiennym fachowcem, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Szczerze polecam za rzetelność, uczciwość i sprawną wymianę uszczelki w przystępnej cenie."
Zakład Naprawy Pralek i Zmywarek ABC City-Serwis Łukasz Sergiej
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez tych panów. Taki serwis zmywarki do zabudowy to prawdziwy skarb, na który zdecydowanie warto postawić w kryzysowej sytuacji. Do tego mają rewelacyjne ceny. Polecam gorąco każdemu w potrzebie, a kontakt oczywiście sobie pozostawiam."
Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz
4.5
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis zmywarki z dojazdem z wymianą filtrów poradził sobie bardzo dobrze. Panowie okazali się godnymi zaufania ekspertami od AGD, a praca nie sprawiła im większego problemu. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ich kompleksowe i niedrogie usługi, a telefon sobie zostawiam, bo pewnie jeszcze nieraz będę z niego korzystał w awaryjnej sytuacji."
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zmywarka została ekspresowo naprawiona. Za usługę (wymianę hydrostatu) nie zapłaciłem wiele, a efekt został osiągnięty. Fachowiec okazał się uprzejmy i rzeczowy, a sprawa została załatwiona elegancko, ponadto finalnie zweryfikował czy urządzenie już działa poprawnie. Polecam z całego serca każdemu ten serwis zmywarki i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z pomocy tego specjalisty."
Usługi Naprawy AGD, Usługi Ślusarskie i Montażu Mebli Kamil Cichocki
4.9
Liczba opinii: 27
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Chociaż początkowo problem wydawał się poważny, to jednak po oględzinach okazało się, że konieczna jest wyłącznie wymiana programatora, z którą ten pan poradził sobie świetnie. Nie miałem praktycznie żadnych zastrzeżeń do samej pracy, chociaż pan nieco się spóźnił, jednak taka wpadka zdarzyć się może chyba każdemu. Polecam uczciwie wszystkim, bo cena naprawy zmywarki z dojazdem była naprawdę przystępna."

 

Zmywarka przestała nagle działać? A może po zakończeniu pracy urządzenia pojawiają się pozostałości w postaci osadu? To może być początek poważnej awarii, dlatego najlepszym wyjściem będzie pilna interwencja serwisu AGD. Interesuje Cię skuteczna i jednocześnie niedroga naprawa zmywarek? Marki to miasto, którego mieszkańcy zaufali już solidnym serwisom zmywarek polecanym przez Naprawek.pl. Według wcześniejszych klientów to fachowcy, których wiedza i umiejętności stanowią klucz do sukcesu. Przekonaj się sam!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502