Naprawa Lodówek Marki

Naprawa Lodówek Andriy Pyrih
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa lodówki z dojazdem nie zajęła tym specjalistom wiele czasu. Panowie mili i kulturalni z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, od razu zdiagnozowali przyczynę problemu i jeszcze tego samego dnia sobie z nim poradzili. Polecam gorąco za fachowość, uczciwość, zaangażowanie oraz atrakcyjny cennik."
Naprawa i Serwis AGD Sergey Artyushin
4.7
Liczba opinii: 52
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Naprawa chłodziarki zorganizowana została w trybie ekspresowym i do tego na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca tego Pana każdemu, bo śmiało stwierdzam, że to porządny fachowiec, jakiego w dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć. Zaskoczyła mnie nie tylko szybko wykonana usługa, ale również przystępny cennik. Telefon do niego postanowiłem zapisać i jeszcze nieraz będę korzystał z jego usług, bo gdzie teraz znajdę lepszego."
Naprawa i Serwis Lodówek Krip-Serwis Ruslana Levchuk
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Polecam z całego serca tych specjalistów za bardzo solidne oraz uczciwe podejście do pracy. Chodziło o głośną pracę lodówki. Panowie z określeniem przyczyny awarii nie miał najmniejszego problemu, do tego z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Polecam ten serwis chłodziarki, ponieważ panowie w nim pracujący świadczą usługi naprawcze na najwyższym poziomie. Jakość, profesjonalizm i przystępny cennik!"
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502