Naprawa Pralek Marki

Serwis AGD Helmi Jarosław Zwierz
4.5
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem temu panu usługę naprawy pralki na miejscu, a ten okazał się solidnym i sumiennym specjalistą. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Telefon do pana zapisałem i polecam za kompleksowe podejście do pracy, a także za przystępny cennik usług."
Serwis AGD Piotr Kobus
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dziękuję za błyskawiczną interwencję i perfekcyjną wymianę łożysk. Ci panowie okazali się godnymi zaufania specjalistami pisanymi przez duże "S", którzy z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Praca nie zajęła im wiele czasu, wykonali ją solidnie, dokładnie, sumiennie i uczciwie, chociaż cena usługi mogła być nieco niższa. Do tego świadczyli serwis pralki na miejscu. Generalnie nie mam żadnych uwag do wykonanej pracy i polecam gorąco!"
Serwis AGD Hubert Stańczuk
4.8
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy, jaką wykonali dla mnie ci panowie z serwisu AGD. Chodziło o naprawę pralki automatycznej, w której popsuł się bęben. Panowie specjaliści doskonalone wiedzieli, jak pozbyć się tego typu usterki. Pracę wykonali bardzo dobrze, a usługę wycenili uczciwie. Dziękuję za szybki dojazd i zaangażowanie. Polecam serdecznie."
Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jeśli chcesz mieć pewność, że twoja pralka po naprawie będzie działać, zgłoś się do tej firmy. Panowie niedawno wymieniali elektrozawór w moim urządzeniu i z ręką na sercu mogę stwierdzić, że z zadania wywiązali się bardzo dobrze. Pracę wykonali solidnie i sumiennie, cena również była ok. Polecam każdemu, komu potrzebny jest pilny serwis pralki."
Zakład Naprawy Pralek i Zmywarek ABC City-Serwis Łukasz Sergiej
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Potrzebowałem na już serwisu pralki z dojazdem, ponieważ okazało się, że uszkodzony został programator, przez co urządzenie nie chciało się włączyć. Wybór padł na tą firmę i jak się okazało, był bardzo trafny. Polecam serdecznie ich niedrogie i kompleksowe usługi każdemu i z pewnością jeszcze nieraz skorzystam z ich pomocy, kiedy tylko będzie taka potrzeba. Numer telefonu oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość."
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten pan okazał się bardzo miłym i sympatycznym fachowcem z powołania. Zleciłem mu jakiś czas temu wymianę fartucha w pralce, z którą poradził sobie bardzo dobrze. Teraz serwis pralki automatycznej mogę polecić każdemu, kto ma problemy ze swoim urządzeniem."
Usługi Naprawy AGD, Usługi Ślusarskie i Montażu Mebli Kamil Cichocki
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Od początku naszej działalności niezmiennie stajemy na wysokości zadania w przypadku konieczności wymiany zamków, montażu mebli czy napraw AGD. Wiemy, że stając przed koniecznością nawet najprostszych prac z tego zakresu często łatwo o komplikacje, dlatego nie pozwalamy, by nasi klienci czekali w nieskończoność na wykonanie usługi. Zadzwoń do nas i sprawdź skuteczność naszej firmy, a na pewno będziesz zadowolony z efektu końcowego!

 

Nie każdą usterkę pralki da się zdiagnozować i naprawić samodzielnie. Warto wówczas skontaktować się z solidnym serwisem AGD, którego specjalizacją jest naprawa pralek. Jeśli potrzebny jest Ci serwis pralek w Markach, mamy dobrą wiadomość. W serwisie Naprawek znajdziesz wykwalifikowanych ekspertów, którzy do każdego zlecenia podchodzą drobiazgowo i profesjonalnie. Szerokie grono zadowolonych klientów mówi samo za siebie. Wybierz najlepszych fachowców od naprawy pralek w Markach, a unikniesz zakupu nowego AGD jeszcze długo.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502