Naprawa Pralek Toruń

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Naprawa pralki nie była dla tego pana żadnym wyzwaniem. Fachowiec do zadania podszedł bardzo odpowiedzialnie, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam przede wszystkim za uczciwość, profesjonalizm i zaangażowanie, a także za atrakcyjny cennik usług. Numer telefonu do niego oczywiście pozostawiam i na pewno jeszcze nieraz będę korzystał z jego kompleksowych i niedrogich usług."
Naprawa AGD ProExpert Arkadiusz Chorobiński
4.3
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Warto postawić na ten serwis pralki automatycznej! Od razu było widać, że panowie doskonale znają się na swojej pracy, na miejscu zjawili się punktualnie, do tego mieli bogatą wiedzę i doświadczenie, które pomogły przy wymianie amortyzatorów. Gorąco polecam ich kompleksowe usługi, a telefon pozostawiam sobie na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz się do nich zgłoszę."
Serwis będzie dostępny od dnia 02.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawa Sprzętu AGD Gastro AGD Sławomir Dąbkowski
4.7
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis pralki na miejscu z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Wszystko przebiegło bez większych problemów. Wymiana programatora przyniosła oczekiwany efekt, za co jestem panu bardzo wdzięczny. Polecam z całego serca za solidność, rzetelność, fachowość i przystępny cennik usług, a pana usługi poleciłem już bratu, który również chwalił ich za dobrze wykonane zadanie. Telefon przy okazji zapisałem."
Serwis będzie dostępny od dnia 30.07.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Fachowiec serwisujący pralki Electrolux

Toruń, Stawki
Dzień dobry, moja kilkuletnia pralka Electrolux zasygnalizowała czerwoną kontrolką fakt zapchanego filtru. Proszę mi powiedzieć, czy fachowiec mógłby jutro przyjechać i naprawić tę usterkę? Jest to dla mnie niezwykle ważne.

Pralko suszarka marki Miele nie działa poprawnie

Toruń, Grunwaldzka
Chyba mam popsuty automat. Dziś zwróciłem uwagę, że po włączeniu urządzenie nie pobiera wody. Wszystko wygląda na pierwszy rzut oka dobrze, bo jest podłączone do wody i do prądu a mimo to nie chce działać. Szukam dobrego serwisu, ma doświadczenie w naprawie urządzeń tej marki. Czy jest możliwość umówienia się na jutro?

Szukam kogoś do naprawy pralki Whirlpool

Toruń, Bielawy, Olsztyńska
Piszę z zapytaniem, czy w okolicy działa jakiś dobry serwis, co reperuje urządzenia piorące? Mam taki model ładowany od góry, po skończonym praniu klapa się nie otwiera. Nie chcę tego robić na siłę, bo boję się, że jeszcze bardziej sie zepsuje. Czy możecie mi pomóc i wysłać fachowca, który się tym zajmie profesjonalnie?

Czy jest możliwy przegląd pralki Beko na jutro

Jakubskie, Lubicka
Dzień dobry, jestem zainteresowany usługą serwisu do mojej 6-letniej pralki. Wczoraj chciałam zrobić pranie i uruchomiłam program, ale pralka zrobiła zwarcie. Próbowałam kilka razy i cały czas to samo. Chciałbym wezwać do siebie do domu technika który to obejrzy i powie czy jest w stanie to naprawić.

Problem z pralko suszarką marki Samsung

Rubinkowo, Toruń
Witam, coś popsuło się w automacie i nie chce się włączyć. Sprawdziłem i kabel oraz wtyczka są jak najbardziej okej. Urządzenie jest oczywiście podłączone do gniazdka i do wody. Ciężko mi powiedzieć co się stało dlatego prosze o przyjazd fachowca, który by to sprawdził.

Potrzebny serwis pralki LG

Długa
Ostatnio coraz częściej pojawia się problem, że urzadzenie nie dopiera ubrań. Co może być tego przyczyną? Proszek i płyn do płukania jest przez automat pobierany. Może jakiś problem z podgrzaniem wody?

Potrzebuję naprawić pralkę

Toruń, Bydgoskie
Witam serdecznie. Czy znajdę tu jakiegoś dobrego fachowca z okolicy, który zna się na pralkach? Wydaje mi się, że nie działa programator. Praca urządzenia kończy się na pierwszym programie po czym się wyłącza. Chciałabym żeby ktoś przyjechał i sprawdził w czym problem.Wi

Pilnie potrzebny serwis do pralki Indesit

Polna, Toruń
Chciałabym zamówić fachowca do pralki. Problem jest taki, ze głośno chodzi. Pracuję na zmiany poranne, więc pranie mogę robić jedynie wieczorami, a dźwięk wirowania budzi mi dziecko. Kiedyś pralka działała cicho więc musiało się coś popsuć.

 

Chciałeś tylko zrobić pranie, a zalałeś sąsiadów? Złośliwość rzeczy martwych. Boisz się, ile kosztuje naprawa pralki? Spokojnie, współpracujemy wyłącznie z serwisami AGD, których profesjonalne usługi są przystępne cenowo. W serwisie Naprawek znajdziesz najlepszych i jednocześnie niedrogich specjalistów od naprawy pralek w Toruniu, którzy czekają na Twój telefon. Wybierz godny zaufania serwis pralek, który ma bezpośredni dostęp do części zamiennych różnych producentów, a nie będzie konieczności inwestowania w nowy model.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502