Naprawa Kuchenek Toruń

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Naprawa kuchenki gazowej dla tego fachowca nie była żadnym wyzwaniem. Pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Zarówno doświadczenie, jak i wiedza stały na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam serdecznie i polecam gorąco, a wizytówkę z numerem telefonu pozostawiłem sobie na przyszłość, bo pewnie jeszcze nieraz będzie mi potrzebna."
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 52
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa kuchenki z dojazdem dla tego fachowca nie była żadnym wyzwaniem. Pan do zadania podszedł odpowiedzialnie, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam serdecznie, a telefon do kontaktu pozostawiam sobie na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego fachowego wsparcia. Dodam jeszcze, że poprzedni fachowiec nie poradził sobie z naprawą."
Naprawa AGD ProExpert Arkadiusz Chorobiński
4.3
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Fachowa i bardzo rzeczowa pomoc. Potrzebny mi był pilnie serwis kuchenki, ponieważ padło zasilanie, a bez urządzenia ani rusz. Pan od razu odpowiedział na moje zgłoszenie i jeszcze w tym samym dniu był na miejscu. Praca związana z naprawą zasilania zajęła mu niewiele czasu, a efektem jest sprawne urządzenie."
Serwis będzie dostępny od dnia 02.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawa Sprzętu AGD Gastro AGD Sławomir Dąbkowski
4.7
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis świadczy usługi naprawcze kuchenki z dojazdem, dlatego mogę z czystym sumieniem polecić ich niedrogie usługi. Wymiana termostatu przebiegła wzorowo, do tego pan wyczyścił jeszcze wszystkie palniki gratis. Polecam gorąco!"
Serwis będzie dostępny od dnia 30.07.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas naprawy maszynki gazowej MPM?

Toruń, Mokre, Świętopełka
Witam serdecznie. Kupiłem jakiś czas temu kuchenkę gazową i dzisiaj zauważyłem, że jeden z jej palników pali dookoła. Szukam dobrego i niezbyt drogiego serwisu, który mógłby mi naprawić tę usterkę. Jaki jest czas oczekiwania na naprawę i ile ona będzie kosztować?

Awaria kuchenki elektrycznej Amica

Bydgoskie, Sienkiewicza, Toruń
Dzień dobry. Dzisiejszego popołudnia, kiedy odpaliłam kuchenkę, wywaliło mi korki w całym mieszkaniu. Rozkręciłam kuchenkę i nie ma żadnych przypalonych kabelków ani nic z tych rzeczy, więc problem musi leżeć na pewno w urządzeniu. Czy jest ktoś w stanie podać, co może być przyczyną tego zjawiska?

Jaki jest czas naprawy kuchenki?

Toruń, Chełmińskie, Wybyckiego
Mam dość wiekową już kuchenkę, która do tej pory sprawdzała się świetnie. Natomiast dzisiaj przy gotowaniu obiadu nagle przestały działać dwa palniki z lewej strony. Ile trzeba czekać na naprawę?

Problem z kuchenką elektryczną

Bielany, Balonowa, Toruń
Witam Państwa, mam bardzo poważny problem z moją kuchenką. Mianowicie... nie grzeją dwie fajerki u dołu. Dwie górne grzeją, nie wiem, gdzie może leżeć problem. Czy mógłby mi ktoś z tym pomóc?

Płyta gazowa Indesit

Toruń, Kwiatowa, Wrzosy
Kupiłam używaną kuchenkę na gaz z dwoma palnikami. Po jej podłączeniu okazało się, że jeden nie działa. Nie mogę przygotowywać posiłków na jednym polu. Proszę Państwa o pilny kontakt ze mną. Jakie są koszty przyjazdu i diagnozy?

Jaka cena naprawy kuchenki gazowej Amica?

Toruń
Witam, czy naprawiają Państwo sprzęt AGD marki Amica? W mojej kuchence przestał działać jeden z palników, konkretniej pali naokoło. Jaka jest przyczyna takiej usterki i ile może kosztować jej usunięcie?

Szukam fachowca do kuchenki elektycznej Electrolux

Toruń, Rubnikowo, Dziewulskiego
Witam, posiadam kuchenkę i nie działa zegar, który jest przy pokrętłach. Czy jest realna szansa, aby go naprawić? Nie działa od kilku tygodni i jeszcze chwila a się do tego przyzwyczaje.

Fachowiec do maszynki elektrycznej Beko

Podgórz, Poznańska
Dobry wieczór. Na działce pod miastem mam starą kuchenkę ceramiczną i nie działają dwa pole grzewcze. Jeszcze kilka dni temu było wszystko dobrze. Co może być przyczyną? Czekam na szybki kontakt.

 

Nie skazuj swojej uszkodzonej kuchenki na złomowanie, jeśli ma szansę posłużyć Ci jeszcze lata. Naprawa kuchenek wymaga co prawda wiedzy, narzędzi i części zamiennych, jednak warto się na nią zdecydować. Potrzebny jest Ci serwis kuchenek z Torunia? Doskonale trafiłeś, ponieważ serwis Naprawek współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi serwisami AGD z doświadczeniem. Znajdziesz u nas jednych z najlepszych fachowców w okolicy, którzy czekają na Twój telefon. Jeśli naprawa kuchenki gazowej i elektrycznej, to tylko u nich!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502