Naprawa Płyt Indukcyjnych Toruń

Naprawa AGD Proexpert Arkadiusz Chorobiński
4.3
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa płyty indukcyjnej na siłę wykonana została poprawnie, bez niepotrzebnego narzekania, do tego serwisant zaproponował niską cenę, którą byłem zaskoczony. Warto również dodać, że usługa w całości wykonana została na miejscu. Dziękuję i polecam za uczciwość i wysoką skuteczność, a także podejście do klienta."
Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus

Naprawa Płyt Indukcyjnych Toruń
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Naprawa indukcji 400V przebiegła błyskawicznie, do tego w całości została wykonana w mieszkaniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, jaką wykonali dla nas ci specjaliści i na pewno będziemy jeszcze w przyszłości korzystać z ich wsparcia, bo to bez wątpienia najlepszy serwis, z jakim mieliśmy do tej pory do czynienia. Wykonawców polecamy oczywiście wszystkim naszym znajomym."
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą indukcji panowie poradzili sobie jak prawdziwi profesjonaliści. Szybko zjawili się na miejscu i postawili trafną diagnozę, po czym od razu zabrali się do pracy, którą wykonali sumiennie i rzetelnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy oraz z ceny, która była "normalna" (konkurencja miała ceny znacznie wyższe). Polecamy serdecznie, kontakt zachowujemy."
Naprawa Sprzętu AGD Gastro AGD Sławomir Dąbkowski
4.7
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Korzystałam z usługi naprawy indukcji 400V. Pan bardzo szybko odpowiedział z propozycją terminu na kolejny dzień. Na miejscu był punktualnie, do tego okazał się osobą miłą i niezwykle sympatyczną. Cena mogłaby być ciut niższa, ale poza tym nie mam żadnych uwag."
Serwis będzie dostępny od dnia 18.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki jest możliwy czas naprawy płyty indukcyjnej?

Toruń, Broniewskiego
Witam serdecznie. Od wczoraj niestety moja kuchenka nie grzeje. Nie ukrywam, że dla mnie sprawny sprzęt w kuchni to podstawa. Proszę o wyznaczenie szybkiego terminu realizacji usługi.

Jaki jest czas naprawy płyty ceramicznej Beko?

Stawki, Andersa, Toruń
Kiedy macie Państwo pierwszy wolny termin wykonania serwisu wraz z diagnozą oraz dojazdem do miejsca zamieszkania klienta? Moja kuchenka nie łączy się ze smartfonem. Próbowałam sama to rozwiązać, ale chyba nie umiem. Wiem, że nie jest to nagła awaria, ale chętnie wpiszę się na pierwszą dostępną datę naprawy.

Niesprawna płyta wolnostojąca Boscha w okolicy

Toruń
Witam. Zgłaszam się z kłopotem, który od około tygodnia mam z moją indukcją. Nie jest tak, że wysiadła całkowicie. Po prostu działa jakby pulsacyjnie - raz się załącza, a raz nie. Nawet nie wiem od czego to zależy. Proszę o pomoc jakiegoś doświadczonego fachowca, który dość szybko mógłby zadziałać.

Pilnie potrzebuję naprawy płyty wolnostojącej

Rubinkowo, Toruń
Mam chyba dość poważną usterkę z kuchnią. Wczoraj, kiedy chciałam zespolić dwa pola grzewcze, by ustawić tam mój największy garnek okazało się, ze jest to niemożliwe. Wyskoczył jakiś błąd i od tego czasu wcale nie działa funkcja łączenia pól. Proszę coś mi zaradzić na tę awarię.

Pomoc do kuchenki indukcyjnej pilnie potrzebna

Sienkiewicza, Toruń
Dzień dobry. Proszę o przysłanie serwisanta do mojego mieszkania, ponieważ moja płyta jakoś podejrzanie buczy. Kiedy się nagrzewa to wydaje z siebie takie dziwne dźwięki. Potrzebuję szybko!

Potrzebny fachowiec do płyty do zabudowy Samsunga

Toruń, Kościuszki
Dzień dobry. Od dnia wczorajszego zmagam się z bardzo uciążliwym dla mnie problemem. Nie mam na czym przygotować obiadu dla rodziny, bo moja indukcja nie działa! Nie włącza się i nie reaguje na żadne polecenia. Potrzebuję naprawdę błyskawicznej pomocy, bo nie mogę kolejnego dnia karmić moich dzieci jedzeniem podgrzanym w mikrofali. Serdecznie proszę o natychmiastową reakcję na mój problem.

Jaka jest cena za naprawę płyty ceramicznej Smeg?

Św. Józefa, Toruń
Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją taką, że kuchenka buczy. Niby wszystko działa normalnie, wszystkie palniki grzeją, ale sprzęt wydaje dziwne dźwięki. Czy pan wie, jak to naprawić? Ile wyniosłaby cena za taką usługę?

Serwis do płyty indukcyjnej na siłę na jutro możliwy?

Toruń, Wrzosy, Ugory
Szukam pana fachowca, który jak najszybciej będzie mógł podjechać do mojego mieszkania, aby sprawdzić, co się dzieje z kuchenką indukcyjną. Urządzenie jest podłączone na 400V, miało to niby przyspieszyć jej działanie, ale w rezultacie płyta nie grzeje równo.

 

Pęknięta płyta indukcyjna? Jeśli nie chcesz inwestować w nowy sprzęt, potrzebna będzie pomoc profesjonalisty. W Naprawek.pl znajdziesz serwisy AGD, które zajmują się naprawą płyt indukcyjnych większości producentów. Współpracujemy wyłącznie z fachowcami, którzy mogą pochwalić się nie tylko doświadczeniem, ale i wieloma zadowolonymi klientami. Naprawa płyt indukcyjnych w Toruniu? Tylko ze sprawdzonym serwisem płyt indukcyjnych, na którego namiary znajdziesz poniżej. Nie zwlekaj, tylko oddaj swój sprzęt w jego wykwalifikowane ręce!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502