Naprawa Pralek Piaseczno

Serwis AGD Piotr Kobus
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Piotr Kobus

Naprawa Pralek Piaseczno
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebna mi była pilna naprawa pralki. Dziękuję za świetną pomoc - zrobione zostało nawet więcej niż się spodziewałem. Pan wymienił amortyzatory, do tego okazał się sumienną i rzeczową osobą, przy tym miłą, kulturalną i z poczuciem humoru. Polecam z całego serca, a kontakt oczywiście pozostawiam."
Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten pan to bez wątpienia prawdziwy i godny polecenia specjalista, któremu warto powierzyć uszkodzony sprzęt. Sprawnie postawił diagnozę, dokładnie analizując oraz opisując krok po kroku każdy szczegół wykonanej naprawy. Dodam też, że pan oferuje naprawę pralki na miejscu, co dla wielu osób może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem. Polecam gorąco usługi tego pana, a telefon oczywiście zachowuję i pewnie jeszcze nieraz będę korzystał z jego pomocy"
Zakład Naprawy Pralek i Zmywarek ABC City-Serwis Łukasz Sergiej
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Polecam z ręką na sercu ten serwis pralki i jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie specjalista. Wymianą elektrozaworu zajął się od ręki, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Polecam serdecznie, a telefon do kontaktu oczywiście zostawiam sobie na przyszłość i na pewno będę jeszcze z niego korzystał."
Serwis AGD Dan-Serwis Daniel Kopera
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa pralki przebiegła bez zarzutów. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, a ja cieszę się, że nie musiałem wydawać majątku na nowe urządzenie. Pan zaimponował mi swoją ogromną wiedzą, a także umiejętnościami i doświadczeniem, do tego okazał godnym zaufania specjalistą, dla którego najważniejszy jest efekt końcowy. Polecam serdecznie!!"
Serwis Urządzeń AGD i Usługi Elektryczne Zdzisław Michalak
4.9
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Nagłe wylanie pralki, zwarcie w zmywarce, spalenie grzałki w piekarniku – tego typu pechowe sytuacje mogą spotkać każdego posiadacza AGD. Nie musisz się martwić, bo Twój problem rozwiąże nasz serwis AGD, który zachwyci Cię wysoką jakością usług w naprawdę konkurencyjnej cenie. Solidne naprawy pralek, zmywarek czy okapów mogą być szybkie i proste, jeśli zlecisz je fachowcom z odpowiednimi kwalifikacjami. Zadzwoń i złóż zlecenie, a nie zawiedziemy Cię!
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły

Naprawa AGD Mustfixit

Naprawa Pralek Piaseczno
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten pan zasługuje na piątkę z dużym plusem. Na miejscu pojawił się na czas, a naprawa pralki automatycznej nie zajęła mu wiele czasu. Choć początkowo wydawało się, że pracy będzie znacznie więcej, ostatecznie okazało się, że konieczna jest wyłącznie wymiana łożysk. Polecam serdecznie, a kontakt pozostawiam sobie na przyszłość, bo pewnie jeszcze nieraz się przyda."
Wybrane zlecenia

Potrzebuję wykonać przegląd urządzenia 2w1

Piaseczno, Partyzantów
Uszanowanie. Posiadam pralko - suszarkę z elektronicznym sterowaniem. Do tej pory działała bez zarzutów, prała bardzo dobrze, ale teraz szukam do niej profesjonalnego serwisanta, który zna się na elektryce, ponieważ urządzenie zaraz po włączeniu robi zwarcie.

Kłopotliwa pralka automatyczna Siemens

Okrężna, Piaseczno
Naprawdę mam już dość tego urządzenia. Regularnie co jakiś czas, mniej więcej co trzecie pranie, automat wyrzuca biezpieczniki, w domu nie ma prądu, mało tego, ubrania w pralce zostają mokre i trzeba je prać od nowa. Pewnie uszkodzony jest obwód/izalacja.

Szukam majstra do pralki automatycznej Candy

Aleja 3 Maja, Piaseczno
Nigdzie nie mogę znaleźć fachowca, który dojeżdza także do pobliskich miejscowości. Mieszkam dosłownie 10 km za miastem, popsuła mi się pralka i szybko chciałbym ją naprawić. Pokryłbym wszelkie koszty dojazdu, jeśli oczywiście będą miescić się w granicach rozsądku. Problem tkwi w tym, że z automatu cieknie od spodu.

Serwis pralki Samsung w okolicy

Piaseczno, Szmaragdowa
Chciałabym umówić się z fachowcem na jutro, aby przyjechał i zobaczył, co dzieje się z moim sprzętem w łazience, który nie odwirowuje prania. Tydzień temu jeszcze wszystko było dobrze, ale niestety aktualnie naprawa jest bardzo potrzebna.

Przegląd sprzętu Gorenje

Kochanowskiego, Piaseczno
Niestety chyba zapchał mi się filtr w pralce, przynajmniej tak mi się wydaje, ponieważ urządzenie nie odwirowuje wody. Awaria pojawiłą się wczoraj. Czy mogłabym skontaktować się z jakimś fachowcem w tej sprawie? Może coś by na to zaradził w miarę możliwości szybko.

 

Każdy sprzęt niezależnie od marki prędzej czy później może ulec awarii. W przypadku wystąpienia usterki najlepiej skorzystać z pomocy rzetelnego i uczciwego serwisu AGD. W Naprawek.pl znajdziesz serwisy, które wykonują usługi takie jak naprawa pralek. Piaseczno zaufało doświadczonym fachowcom polecanym przez serwis Naprawek, którzy przeprowadzą drobiazgową diagnostykę sprzętu i błyskawicznie usuną powstałą awarię. Wybierz najlepszy serwis pralek z Piaseczna i skontaktuj się z fachowcem, by zarezerwować termin wizyty!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502