Naprawa Piekarników Piaseczno

Serwis AGD Piotr Kobus
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Piotr Kobus

Naprawa Piekarników Piaseczno
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Gdy konieczna okazała się wymiana termostatu, trochę się przestraszyliśmy ceną tego typu usługi, zwłaszcza, że zależało nam na tym, by była wykonana pilnie. Naprawa piekarnika jednak w wykonaniu tej firmy nie kosztowała majątku, a oczywiście profesjonalizm na wysokim poziomie. Polecam serdecznie każdemu."
Naprawa Sprzętu i Urządzeń AGD Darjus Dariusz Jurgielewicz
4.7
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten specjalista zajął się niedawno na moje zlecenie naprawą piekarnika. Z dojazdem usługa wcale nie kosztowała dużo, a została wykonana na bardzo wysokim poziomie, co pozytywnie mnie zaskoczyło. Z całego serca polecam każdemu tych świetnych profesjonalistów."
Serwis AGD Dan-Serwis Daniel Kopera
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z przyjemnością polecam każdemu ten serwis piekarników na miejscu. Pracują tu wybitni specjaliści, którzy znają się zarówno na sprzętach starszego typu, jak i na nowinkach technologicznych. Usługa obejmowała wymianę zawiasów, które się ułamały. Termin realizacji był całkiem przystępny, cena także uczciwa."
Serwis Urządzeń AGD i Usługi Elektryczne Zdzisław Michalak
4.9
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zasłużona dobra ocena. Usługa obejmowała naprawę piekarnika gazowego, a to - jak wiadomo - wymaga szczególnej precyzji i dokładności fachowca, bo przecież nikt z nas nie chce wylecieć w powietrze. Pan podszedł do swojego zadania bardzo odpowiedzialnie i nie dość, że porządnie wyeliminował problem, to jeszcze przetestował sprzęt, by mieć pewność, że usługa została wykonana jak należy. Polecam z przyjemnością."
Naprawa AGD Mustfixit
4.7
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły

Naprawa AGD Mustfixit

Naprawa Piekarników Piaseczno
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zleciliśmy naprawę piekarnika elektrycznego tej firmie, kierując się pozytywnymi opiniami znajomych, co do jakości ich usług. Muszę przyznać, że nie żałuję decyzji, bo wymiana drzwiczek wykonana została bardzo sprawnie i w przystępnej cenie. Na usługę musieliśmy co prawda trochę poczekać, ale czas ten był do zaakceptowania, więc bez wahania polecamy."
Wybrane zlecenia

Szukam naprawy piekarnika

Piaseczno, Tulipanów
Chciałabym zapytać o możliwosć naprawy drzwiczek w piecyku elektrycznym. Urządzenie się nie domyka, muszę przytrzymywać jakimś przedmiotem drzwiczki bo chyba popsuły się zawiasy. Zajmujecie się takimi naprawami?

Ile wyniesie serwis piekarnika elektrycznego Gorenje?

Malinowa, Piaseczno
Chcę zgłosić awarię w urządzeniu piekącym. Przeraziła się, jak zobaczyłam dym w piekarniku po uruchomieniu. Bardzo prosze o pilną pomoc, bo obawiam się że to jakaś poważna usterka. Zajmujecie się sprzetem tej marki?

Potrzebuję naprawy piekarnika gazowego Beko

Piaseczno, Aleja Brzóz
Witam serdecznie. Pisze w związku z usterką mojego piecyka na gaz. Pasjonuje się gotowaniem i czesto krozystam z różnym urządzeń kuchennych. W piecyku wystąpiła awaria gdyż sprzęt nie dopieka. Temperatura. którą osiąga jest zbyt niska mimo ustawień. Czy mogę liczyć na wasza pomoc w tej sprawie? Ile wyniesie taka naprawa?

Szukam serwisu piekarnika

Piaseczno, Geodetów
W jakiej cenie jest wymiana żarówki w piecyku elektrycznym ? W urządzeniu nie działa światło. Cała reszta działa normalnie ale przyznam, że jest to dośc uciążliwa usterka bo nie jestem w stanie kontrolować wypieków, bo jest za ciemno. Jakie macie wolne terminy na naprawy? Kiedy może przyjechać fachowiec?

Potrzebny serwis do piekarnika do zabudowy Electrolux

Piaseczno, Rubinowa
Chciałbym zgłosić urządzenie do naprawy. Jest to stary piecyk elektryczny. Od kilku dni zauważyłem, że sprzet bardzo długo się nagrzewa aby osiągnąc zadaną temperaturę. Wydłuża to znacznie czas pieczenia. Czy któryś z waszych serwisantów pomóc mi w usunięciu tej usterki?

 

Piekarnik nie działa tak, jak powinien? To znak, że coś jest nie tak. W takim przypadku warto odwiedzić solidny i znający się na rzeczy serwis AGD. Na stronie Naprawek znajdziesz jedne z najlepszych w mieście Piaseczno firmy AGD zajmujące się naprawą piekarników. Zastanawiasz się, ile kosztuje naprawa piekarnika elektrycznego? Partnerzy serwisu Naprawek powierzone im zlecenie wykonają szybko, solidnie i do tego w konkurencyjnej cenie. Zadzwoń do interesującego Cię serwisu piekarników z Piaseczna w celu omówienia szczegółów wizyty fachowca!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502