Naprawa Lodówek Piaseczno

Naprawa Lodówek Andriy Pyrih
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Kiedy okazało się, że z lodówki leci woda, postanowiłem nie czekać, aż będzie jeszcze gorzej, tylko zadzwoniłem od razu do tego specjalisty. Pan okazał się sumiennym i rzetelnym fachowcem i od ręki zasugerował wymianę uszczelki, która rozwiązała sprawę. Polecam z całego serca jego kompleksowe usługi wszystkim, bo naprawdę warto."
Naprawa i Serwis AGD Sergey Artyushin
4.7
Liczba opinii: 52
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Namiary do tego specjalisty dostałem od znajomej, u której jakiś czas temu naprawiał chłodziarkę. Mogę z czystym sumieniem polecić jego usługi dalej, ponieważ jak się okazało, ma smykałkę do tego typu spraw, do tego nie jest drogim fachowcem. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i wykonaną pracę, której było naprawdę sporo."
Wybrane zlecenia

Fachowiec do serwisu lodówki

Piaskowa, Piaseczno
Witam serdecznie. Potrzebuję pomocy doświadczonego fachowca do naprawy urządzenia w kuchni, praktycznie na już! Kupiłam dużo jedzenia, ponieważ moja córka ma za dwa dni urodziny i będziemy gościć całą rodzinę, ale dzisiaj stała się rzecz straszna. Rano zauważyłam, że moja lodówka w ogóle nie chłodzi. Serdecznie proszę o natychmiastową wizytę fachowca, zanim wszystko mi się popsuje!

Naprawa lodówki dwudrzwiowej Beko na jutro!

Cichej Łąki, Piaseczno
Dzień dobry. Czy mielibyście Państwo dostępnego serwisanta od naprawy lodówek w najbliższym czasie? Zależy mi na szybkiej realizacji, ponieważ w lodówce stoi woda. Nie wiem jak temu zaradzić. Proszę o Wasze wsparcie.

Jaka jest cena serwisu lodówki Gorenje?

Aleja Kasztanów, Piaseczno
Od jakiegoś czasu moja chłodziarka wydaje z siebie bardzo podejrzane dźwięki. Chodzi dużo głośniej niż zwykle. Nie wiem czy jestem przewrażliwiona, czy to faktyczny problem. Mógłby ktoś to sprawdzić? Liczę na pomoc.

Serwis lodówki pod zabudowę Samsung na jutro

Opornikowa, Piaseczno
Witam Państwa. Czy Wasi pracownicy posiadają uprawnienia do serwisu chłodziarek także tej marki? Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, ponieważ od rana pilnie poszukuję fachowca, który sprawdziłby co stało się z moim urządzeniem w kuchni, które w ogóle nie chłodzi. Zależy mi na czasie. Proszę o wsparcie.

Jaki jest czas naprawy lodówki wolnostojącej Samsung?

Piaseczno, Dunikowskiego
Kiedy najwcześniej serwisant mógłby zjawić się w moim mieszkaniu i zweryfikować sprawność urządzenia chłodzącego, które się nie włącza? Nie wiem czy to ze sprzętem jest coś nie tak, czy to ja coś źle robię. Proszę o szybką pomoc.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502