Naprawa Pralek Jastrzębie-Zdrój

FHU Top-Star Pasterny Grzegorz
4.7
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły

FHU Top-Star Pasterny Grzegorz

Naprawa Pralek Jastrzębie-Zdrój
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis pralki z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Panowie przyjechali następnego dnia od wezwania, naprawą zajęli się kompleksowo, a pracę wykonali błyskawicznie. Do tego zaskoczyła mnie atrakcyjna cena usługi, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam tych fachowców, bo na swojej pracy znają się jak nikt inny."
Wybrane zlecenia

Automat Indesit niesprawny

Malinowa, Jastrzębie-Zdrój
Dzień dobry, drodzy państwo kontaktuję się w sprawie urzadzenia piorącego. Pralka po uruchomieniu pierze, ale gdy zmienia się program, to nie wiruje i pozostaje woda w bębnie. Ubrania, które wyjmuje też są mokre. Co może być powodem takiej awarii? Bardzo proszę o pomoc w wyjaśnieniu sytyacji. Zależy mi na czasie bo to jest bardzo pilne.

Niedziałająca pralka automatyczna Candy

Grodzka, Jastrzębie-Zdrój
Chciałbym zamówić serwis do automatu. Sprzęt wolnostojący, zakupiony 6 lat temu, ładowany od przodu. Usterka - nie chce się włączyć, żaden cykl nie chce się uruchomić. Urządzenie zostało zresetowane, ale nadal nic.

Naprawa sprzętu LG na jutro

Jastrzębie-Zdrój, Biadoszek
Prawdziwe wędrówki ludów urządza ta moja pralka, do tego stopnia, że zaczęłam bać się o swoje płytki. Nie wiem, co się z nią dzieje ostatnio. Hałasuje, trzesięsie się, skacze podczas wirowania. Przyczyna leży chyba po stronie bębna, ktoś musiałby tu przyjechać, rozkręcić sprzęt i sprawdzić, co jest grane.

Potrzebny Fachowiec do serwisu pralki

Jastrzębie-Zdrój, Okrzei
Mam wydaje mi się, że nietypową usterkę w pralce. Pierwszy raz spotykam się z tym, że pralka ciągle pobiera wodę. Poszkuję dobrego serwisanta, który przyjedzie i zrobi przegląd urzadzenia. Czy uzyskam tu jakąś pomoc? Sprawa jest bardzo pilna bo jestem już tydzień bez pralki.

Potrzebny przegląd pralki Bosch

Jastrzębie-Zdrój, Dubielec
Witam. Potrzebuję zdiagnozować usterkę. Problem jest taki, że moja kilkuletnia pralka nie pobiera proszku. Interesuje mnie wykonanie usługi jak najszybciej. Jakie macie terminy? Bardzo proszę o pilną pomoc.

 

Zastanawiasz się, jak naprawić pralkę samodzielnie? Zaufaj nam – nie są potrzebne Ci dodatkowe nerwy i stracony czas. Wezwij na pomoc fachowca z serwisu AGD o ugruntowanej pozycji na rynku, a Twoja pralka naprawiona będzie szybko i skutecznie. Godne uwagi serwisy pralek z Jastrzębia-Zdroju znajdziesz wśród partnerów serwisu Naprawek. Współpracujemy z doskonałymi specjalistami od naprawy pralek różnych marek, którzy zadbają o to, by Twój sprzęt w krótkim czasie znów stał się w pełni sprawny. Zaufaj ich wiedzy i doświadczeniu i skontaktuj się z nimi!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502