Naprawa Lodówek Jastrzębie-Zdrój

FHU Top-Star Pasterny Grzegorz
4.7
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły

FHU Top-Star Pasterny Grzegorz

Naprawa Lodówek Jastrzębie-Zdrój
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Naprawa chłodziarki przebiegła szybko, solidnie i czysto. Pan na miejscu zjawił się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam z całego serca za kompleksowo wykonaną usługę oraz przystępny cennik usług. Telefon do pana oczywiście zapisałem, ponieważ pewnie nieraz skorzystam z jego wsparcia."
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje serwis lodówki Liebherr?

Różana, Jastrzębie-Zdrój
Kiedy otworzyłam moje urządzenie w kuchni wyleciał na moje stopy jakiś płyn. Niestety, ale jak się okazuje w mojej lodówce zbiera się woda i stąd ten problem. Jakie są orientacyjne koszty naprawy uszkodzonego sprzętu? Proszę o możliwie jak najszybszą realizację usługi, ponieważ ta usterka skutecznie uprzykrza mi życie.

Szukam naprawy lodówki Gorenje

Jastrzębie-Zdrój
Mam dość pilną sprawę. Mieliśmy awarię w instalacji w mieszkaniu i po włączeniu prądu okazuje się, że chłodziarko-zamrazarka się nie włącza. Próbowałem wieloktornie wkładać i wykładać wtyczkę, ale bezskutecznie. Czy jest dostępny serwisant, który będzie w stanie mi pomóc? W jakiej cenie jest usługa?

Naprawa chłodziarko-zamrażarki. Pilne!

Jastrzębie-Zdrój, Zamecka
Mam problem z moją lodówką dwukomorową. Wczoraj, kiedy wieczorem chowałam zakupy do lodówki zauważyłam, że w części chłodzącej lodówki zbiera się woda. Wytarłam wszystko jak najszybciej, ale po godzinie, kiedy poszłam sprawdzić wnętrze urządzenia wyglądało dokładnie tak samo. Pomocy!

Ile wyniesie naprawa lodówki?

Jastrzębie-Zdrój, Zaciszna
Witam serdecznie. Ostatnio podczas gotowania obiadu w mojej kuchni nagle weszłam w kałużę. Po dokładnej weryfikacji źródła, okazało się, że cieknie mi spod lodówki. Wycieram wszystko na bieżąco, ale woda zbiera się spowrotem zaskakująco szybko. Mogę liczyć na skuteczną pomoc z Waszej strony w tej sprawie?

Fachowiec do lodówki wolnostojącej

Jastrzębie-Zdrój, Ludowa
Pilnie potrzebuję interwencji doświadczonego serwisanta sprzętów AGD, ponieważ moja lodówka za słabo chłodzi. Wszystko mi zaraz rozmarznie i się popsuje. Bardzo proszę o możliwie najszybszą wizytę.

 

Sprzęty AGD lubią psuć się wtedy, gdy najbardziej ich potrzebujesz lub najmniej spodziewasz się awarii. Potrzebna Ci naprawa lodówki? Działaj szybko i skutecznie z jednym z partnerów strony Naprawek. Znajdziesz u nas solidne serwisy AGD z Jastrzębia-Zdroju, które na co dzień naprawiają lodówki różnych marek. Klienci doceniają u nich dyspozycyjność i wysoką skuteczność działania a ponadto profesjonalne podejście do każdego zlecenia i przystępne ceny. Możesz przekonać się sam, jak działają. Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się na spotkanie z fachowcem.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502