Naprawa Płyt Indukcyjnych Jastrzębie-Zdrój

FHU Top-Star Pasterny Grzegorz
4.7
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły

FHU Top-Star Pasterny Grzegorz

Naprawa Płyt Indukcyjnych Jastrzębie-Zdrój
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Chcieliśmy polecić ten serwis indukcji wszystkim naszym znajomym i rodzinie. O takich fachowców teraz naprawdę ciężko. Ci panowie okazali się osobami dyspozycyjnymi i sumiennymi, do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena była naprawdę atrakcyjna. Podziwiamy ich za cierpliwość i fachowość w realizacji zadania i oczywiście będziemy polecać znajomym."
Wybrane zlecenia

Szukam do naprawy płyty indukcyjnej Smeg

Rycerska, Jastrzębie-Zdrój
Zgłaszam się do Państwa z problemem sprzętu AGD. Chodzi o to, że jak włączam płytę grzewczą do strasznie buczy i słychać takie bzyczenie. Wcześniej wydaje mi się, że nie było słychać tego odglosu, ale pewna na 100 procent nie jestem. Dopiero po dwóch latach od użytkowania zaczęłam to słyszeć. Czy to normalne?

Kuchenka indukcyjna Amica

Jastrzębie-Zdrój, Stokrotek
Witam serdecznie. W dniu dzisiejszym rano na dużym palniku od płyty grzewczej ułożyłem garnek większej średnicy niż pole grzewcze. Po kilku minutach wyrzuciło korki. Po włączeniu od nowa prądu, płyta nie chce się uruchomić i teraz nie działa. Wyłączyłem prąd jeszcze raz i włączyłem, ale urządzenie dalej nie działa. Pomożecie?

Jaki jest czas do naprawy półyty indukcyjnej Bosch?

Astrów, Jastrzębie-Zdrój
Mój mąż kupił płytę grzewczą, która okazało się, że jest zepsuta. W ogóle nie działa panel dotykowy. Chcieliśmy sami spróbować to naprawić. Mój mąż chce sprawdzić elektronikę, ale nie ma pojęcia jak to rozebrać, aby oddzielić szkło od spodu i tego nie uszkodzić. Może udzielacie porad jak to zrobić?

Potrzebuję mechanika do płyty do zabudowy Samsung

Szarych Szeregów, Jastrzębie-Zdrój
Pojawił się problem przy płycie indukcyjnej, że nie działa programator. Okazuje się, że urzadzenie jest już poza gwarancją i muszę sobie z tym poradzić we własnym zakresie. Czytałam, że dobry fachowiec bez problemu powinien sobie z tym poradzić. Czy macje może wolny termin w tym tygodniu, aby móc do mnie przyjechać i zobaczyć co się dzieje?

Jaka jest cena naprawy kuchenki indukcyjnej Amica?

Jastrzębie-Zdrój, Boża Góra Prawa
Elektryk podłączył mi płytę grzewczą i miało być wszystko ok. Urządzenie ma cztery pola, ale na jednym nie wykrywa garnka. Czy może być to wina złego podłączenia pod fazy prądu? Czy można podłączyć płytę tak, aby jedne pola grzaly a inne nie? Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

Stłukła Ci się płyta indukcyjna? To nie musi jeszcze być jej koniec. Postaw na solidny serwis płyt indukcyjnych z Jastrzębia-Zdroju, a być może Twoje urządzenie zyska drugą szansę. Jednych z najlepszych w okolicy fachowców od naprawy płyt indukcyjnych znajdziesz w serwisie Naprawek. Starannie dobieramy naszych partnerów, więc możesz być pewien, że wybierając serwis płyt indukcyjnych, którego usługi prezentowane są na naszej stronie, wybierasz godnych zaufania specjalistów. Skontaktuj się z nimi już teraz, a Twoja płyta indukcyjna zyska drugie życie!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502