Naprawa Pralek Augustów

Wojciech Górski Zakład Usługowo – Handlowy
4.9
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolona z naprawy pralki, która za każdym razem w trakcie cyklu prania przeciekała. Ten specjalista od AGD do pracy przystąpił jeszcze tego samego dnia, na miejscu zjawił się punktualnie i bardzo szybko naprawił awarię. Pozdrawiam i polecam z całego serca każdemu, kto ma problem z pralką, a numer telefonu zapisuję na wszelki wypadek."
EL-MARK Marek Sobotko
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły

EL-MARK Marek Sobotko

Naprawa Pralek Augustów
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Wezwałem ten serwis pralki automatycznej, ponieważ od jakiegoś czasu urządzenie nie chciało się włączyć. Po wezwaniu specjalistów okazało się, że konieczna jest wymiana programatora. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, praca nie zajęła im wiele czasu, a efekty widoczne były od razu po jej zakończeniu. Polecam serdecznie każdemu z podobnym problemem!!!"

 

Pralka nie odprowadza wody? A może programator nie reaguje na polecenia? Uszkodzonego sprzętu lepiej nie naprawiać samodzielnie, zwłaszcza jeśli nie ma się doświadczenia w kwestii naprawy AGD. W serwisie Naprawek czekają na Ciebie specjaliści od naprawy pralek z Augustowa, którzy są w stanie szybko wymienić nie tylko części do pralki Whirlpool, ale i innych marek. Dzięki ich doświadczeniu i solidności możesz być pewien jakości świadczonych usług. Wybierz serwis AGD z Augustowa i umów się na naprawę sprzętu!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502