Naprawa Kuchenek Augustów

Wojciech Górski Zakład Usługowo – Handlowy
4.9
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymiana termostatu przebiegła szybko, solidnie i uczciwie, a panowie punktualni, kulturalni, sumienni i odpowiedzialni z zadaniem poradzili sobie w niecałe 45 minut. Polecam szczerze każdemu z podobnym problemem, bo tak dobry serwis kuchenek na miejscu dziś bardzo trudno znaleźć."
EL-MARK Marek Sobotko
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły

EL-MARK Marek Sobotko

Naprawa Kuchenek Augustów
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem w 100% zadowolony z pracy tych fachowców, a nie ukrywam, że zależało mi na pilnej naprawie kuchenki i solidnie wykonanej pracy. Panowie do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie, do tego cena była naprawdę przystępna. Polecam za solidność, rzetelność i uczciwość, a także ze ekspresowe tempo pracy."

 

Kuchenka elektryczna wymaga podłączenia lub jest uszkodzona i potrzebujesz do tego pomocy fachowca? W Naprawek.pl znajdziesz serwisy, które szybko postawią diagnozę i skutecznie naprawią sprzęt AGD wielu marek. Chętnie pomoże Ci np. serwis AGD z Augustowa, który naprawą kuchenek gazowych i elektrycznych zajmuje się na co dzień. Pracują tu doskonali fachowcy od naprawy kuchenek, których wiedza i umiejętności stanowią gwarancję skuteczności działania. Zadzwoń do jednego z tych serwisów jeszcze dzisiaj!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502