Naprawa Piekarników Augustów

Wojciech Górski Zakład Usługowo – Handlowy
4.9
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą piekarnika gazowego warto zgłosić się do tej firmy, o czym niedawno mieliśmy okazję się przekonać. Świetni specjaliści, którzy nie unikają trudnych zadań i uczciwie wyceniają swoją pracę. Wymienili szybę w drzwiczkach urządzenia w bardzo krótkim czasie. Polecam."
EL-MARK Marek Sobotko
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły

EL-MARK Marek Sobotko

Naprawa Piekarników Augustów
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Takich specjalistów to ze świecą szukać! Serio. Nie dość, że sam kontakt telefoniczny z nimi to przyjemność, to jeszcze ich naprawa piekarników elektrycznych jest na bardzo wysokim poziomie. Po moim zgłoszeniu wiedzieli od razu, że prawdopodobnie wina leży po stronie zegara, co potwierdzili po obejrzeniu sprzętu. Wymienili zegar równie sprawnie i to w całkiem przystępnej cenie."

 

Piekarnik nie grzeje? Popsuty panel sterowania wymaga pilnej naprawy? Takie i inne problemy rozwiąże skutecznie tylko sprawdzony serwis AGD. Augustów jest miastem, w którym znajdziesz godnych polecenia fachowców, a usługi tych naszym zdaniem najlepszych prezentujemy w serwisie Naprawek. Zajmują się oni naprawą piekarników elektrycznych w Augustowie od lat, ponadto naprawiają piekarniki gazowe. klienci doceniają ich za skrupulatność, dokładność i niskie ceny. Skorzystaj z pomocy partnerów serwisu Naprawek i wybierz najlepszych fachowców z Augustowa!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502