Naprawa Płyt Indukcyjnych Wieliczka

Olgierd Morzyk Rede
4.6
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły

Olgierd Morzyk Rede

Naprawa Płyt Indukcyjnych Wieliczka
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwaliśmy sprawdzonego i profesjonalnego technika od płyty indukcyjnej, ponieważ poprzedni wykonawcy zamiast pomóc, jeszcze pogorszyli sprawę. Problem był taki, że jedno z 4 pól grzewczych nie działało, a później nie działały już 2 pola. Ten serwis indukcji 230V stanął na wysokości zadania i z problemem poradził sobie bardzo szybko (potrzebna nam była pilna pomoc)."
Serwis Podłączenia AGD Ryszard Pomorski
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis płyty indukcyjnej. Technicy na miejscu byli już następnego dnia od wezwania, ponadto mieli ze sobą niezbędne do pracy narzędzia, dzięki którym szybko naprawili indukcję. Teraz wszystko śmiga bez zarzutów. Polecamy serdecznie, telefon zachowujemy!!!"

 

Zepsuta płyta indukcyjna? Trafna diagnoza i sprawne ręce fachowca mogą ją uratować. Skontaktuj się z serwisem AGD, który posiada doświadczenie w naprawie płyt indukcyjnych. W serwisie Naprawek prezentujemy usługi starannie wyselekcjonowanych fachowców, których wiedzę i umiejętności doceniło już wielu klientów. Również naprawa płyt indukcyjnych w Wieliczce cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Skontaktuj się z serwisem płyt indukcyjnych od Naprawek, który najbardziej Ci odpowiada, a Twoja płyta indukcyjna zyska szansę, by służyć jeszcze lata.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502