Naprawa Kuchenek Wieliczka

Olgierd Morzyk Rede
4.6
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły

Olgierd Morzyk Rede

Naprawa Kuchenek Wieliczka
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa kuchenki wolnostojącej dla tego fachowca nie była żadnym wyzwaniem. Pan zadanie wykonał solidnie i uczciwie, a pracę od początku do końca traktował poważnie, chociaż przyznam, że poczucie humoru miał ogromne. Polecam jego fachowe usługi, bo to bez wątpienia fachowiec godny podziwu i zaufania. Moje zdanie podzieliła również siostra, u której niedawno wymieniał palniki."
Serwis Podłączenia AGD Ryszard Pomorski
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Firma naprawiała zasilanie w mojej kuchence. Usterka okazała się dość skomplikowana, ale ostatecznie udało się wyeliminować problem. Polecam serdecznie ten serwis kuchenki elektrycznej każdemu, kto w fachowcach ceni nie tylko solidność, ale też uczciwość."

 

Jeden z palników w kuchence gazowej nie zapala się? Takie awarie nie zdarzają się często, jednak zawsze wymagają pilnej interwencji sprawdzonego serwisu AGD. Naprawek to miejsce, w którym znajdziesz fachowców, którzy zajmują się naprawą kuchenek gazowych i elektrycznych. Wieliczka już im zaufała. Wybierz sprawdzony serwis kuchenek z Wieliczki, który z pewnością nie zawiedzie Twojego zaufania. Postaw na jednych z najlepszych w okolicy specjalistów od naprawy kuchenek i zadzwoń do nich jeszcze dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502