Naprawa Piekarników Wieliczka

Olgierd Morzyk Rede
4.6
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły

Olgierd Morzyk Rede

Naprawa Piekarników Wieliczka
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi i szczerze polecam tego fachowca! Profesjonalna i przystępna cenowo naprawa piekarnika elektrycznego. Wszystko odbyło się terminowo, a skuteczność pracy fachowca przerosła moje oczekiwania. Duży plus za pozytywne nastawienie, otwartość i podejście do klienta - w towarzystwie takich ludzi aż chce się przebywać."
Serwis Podłączenia AGD Ryszard Pomorski
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pełen profesjonalizm! Naprawa piekarnika gazowego, którą inny "fachowiec" wycenił na 550 zł skończyła się naprawą zaledwie za 200 zł i to naprawą bardzo solidną, bo sprzęt działa bez zarzutu już kolejny miesiąc. Serdecznie pozdrawiam i polecam gorąco każdemu!"

 

Piekarnik źle piecze? Nie odkładaj telefonu do serwisu piekarników na później, tylko reaguj jak najszybciej. Wówczas jest największe prawdopodobieństwo, że będzie można szybko przywrócić jego pełną sprawność. Potrzebna Ci naprawa piekarnika w Wieliczce? Z uszkodzonym piekarnikiem zgłoś się do fachowców z jednego z serwisów AGD, które współpracują z Naprawek.pl, a postawisz na profesjonalistów, których wysokie kompetencje techniczne to niepodważalny atut. Wybierz swoich ekspertów od naprawy piekarników różnego typu!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502