Naprawa Płyt Indukcyjnych Poznań

Usługi Naprawy Kuchenek, Płyt Indukcyjnych i Pralek MBM Maciej Maryniak
4.6
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Serwis indukcji 230V z pewnością będziemy polecać wszystkim naszym znajomym i rodzinie. Z dojazdem do nas panowie poradzili sobie bardzo dobrze, pracę wykonali w niecałą godzinę, a teraz indukcja śmiga jak nowa. Polecamy jeszcze raz serdecznie, a telefon zachowujemy sobie na przyszłość."
Wybrane zlecenia

Problematyczna płyta indukcyjna Amica

Staszica, Jeżyce
W mojej indukcji nie działa prawidłowo jedna z funkcji, jaką jest łączenie pól. Kiedy próbuję grzać dania na dwóch polach, indukcja wyłącza się. Co to może być za usterka? Czy potrzebny jest serwis autoryzowany?

Awaria kuchenki indukcyjnej Amica

Poznań, Nad Wierzbakiem, Sołacz
Mam niesprawną płytę indukcyjną, w której pojawił się następujący problem: urządzenie nie działa w trybie ciągłym, tylko pulsacyjnie, trochę jakby brakowało prądu. Usterka pojawia się, gdy próbuję ustawić poziom mocy wyższy niż 3. Niestety nie znam się na tym kompletnie, dlatego poszukuję pomocy jakiegoś serwisu.

Jaki jest czas naprawy płyty indukcyjnej na siłę firmy Candy?

Poznań, Bukowska
Witam serdecznie, jedno z pól grzewczych w mojej indukcji nie działa, konkretniej chodzi o lewy górny palnik. Jaki jest orientacyjny czas naprawy i ile będzie kosztować taka usługa?

Na jutro serwis płyty do zabudowy

Poznań, Królowej Jadwigi
Dzisiaj podczas robienia sobie herbaty przez przypadek ukruszyłem brzeg płyty indukcyjnej. Jest tam taka mała rysa, która dochodzi do pola grzewczego i przez to pole nie chce zadziałać. Czy mają Państwo jakichś fachowców, który naprawiają pęknięte szyby? Jest to bardzo pilne, potrzebuję fachowca praktycznie na jutro. Ile to będzie kosztować?

Jaki jest koszt naprawy płyty wolnostojącej?

Poznań, Ostrowska, Nowe Miasto
Moje urządzenie ostatnio wydobywa z siebie bardzo dziwne, podejrzane dźwięki, w nietypowych sytuacjach. To moje pierwsze zetknięcie z tym rodzajem sprzętu, bo zawsze pracowałam na gazówkach, więc nie do końca wiem skąd bierze się ta głośna praca mojej indukcji i czy jest możliwość by jakoś temu zaradzić?

Jaki jest czas naprawy kuchenki indukcyjnej Whirlpool?

Poznań, Piłsudskiego, Rataje
Mam pękniętą szybę w płycie indukcyjnej, czy da się to jeszcze naprawić? Dzisiaj podczas korzystania z urządzenia przez przypadek spadł mi czajnik. Proszę o informację na temat ewentualnych kosztów.

Awaria płyty ceramicznej Teka

Poznań, Górczyn
Pomocy! Moja płyta strasznie buczy, mimo że szkło jest suche i czyste. Wszystkie naczynia, jakich używam, są przystosowane do tej płyty, dlatego nie mam już pomysłu, co może powodować taką awarię? Na pewnym poziomie dźwięk jest wręcz nie do zniesienia. Bardzo proszę o pomoc jakiegoś dobrego fachowca.

Jaka jest cena naprawy płyty ceramicznej Whirlpool?

Poznań, Grunwald
Witam, moja płyta indukcyjna przestała działać. Zachowuje się, jakby nie było na niej garnka, w ogóle go nie wykrywa. Co może być problemem? Garnki są przeznaczone do płyty indukcyjnej.

Jaki jest czas oczekiwania na naprawę kuchenki indukcyjnej Samsung?

Poznań, Świętego Wawrzyńca
Dzień dobry, mam problem z połączeniem mojej nowej kuchni ze smartfonem, zwyczanie się nie łączy. Sprawdziłam wszystko dokładnie i zarówno wybranie odpowiedniej aplikacji oraz jej instalacja zostały wykonane w sposób prawidłowy. Problem musi tkwić w czymś innym. Proszę o pomoc tachnika w tej sprawie.

Usterka indukcji

Poznań, Serbska, Winogrady
Dzień dobry. Moja kuchenka indukcyjna działa pulsacyjnie, czym to może być spowodowane? Bardzo zależałoby mi na kontakcie z jakimś doświadczonym panem fachowcem. Czy mogę prosić o informację?

 

Pęknięte szkło płyty indukcyjnej wymaga pilnej naprawy? Urządzenie nie wykrywa naczyń podczas grzania? W rozwiązaniu problemów z płytą indukcyjną z pewnością pomoże Ci specjalista od naprawy AGD. Interesuje Cię profesjonalna naprawa sprzętu AGD? Poznań może liczyć na pomoc doświadczonych serwisów płyt indukcyjnych polecanych przez stronę Naprawek. Znajdziesz tam jednych z najlepszych specjalistów, którzy naprawą płyt indukcyjnych w Poznaniu zajmują się na co dzień. Postaw na rzetelny serwis płyt indukcyjnych. Zadzwoń jeszcze dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502