Naprawa Lodówek Poznań

PAWEŁ HELKA
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z awarią chłodziarki ten serwisant poradził sobie bardzo dobrze - nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń, bo z pracą poradził sobie bardzo dobrze. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ten serwis chłodziarki za solidnie i rzetelnie wykonaną pracę, choć przyznam szczerze, że rachunek mógł być nieco niższy, jednak praca kosztuje. Ogólnie jestem jednak zadowolony."
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje serwis lodówki wolnostojącej Samsung

Czekalskie, Nowogrodzka
Jaka jest u Was cena za naprawę chłodziarki, która słabo chodzi, a czasami wydaje mi się, że w ogóle? Awaria pojawiła się już 2 dni temu i wydaje mi się, że jest coraz gorzej z tym urządzeniem.

Fachowiec od lodówek side-by-side potrzebny

Poznań, Jeleniogórska, Grunwald
Witam. Czy poratują mnie państwo serwisantem, który będzie wiedział, co zrobić w przypadku chłodziarki, która nie mrozi? Mam ten sprzęt już od kilku lat, z takim problemem spotkałem się pierwszy raz i nie za bardzo wiem, co robić.

Szukam w okolicy serwisu do chłodziarko-zamrażarki Whirlpool

Dąbrowskiego
Zwracam się do Państwa z pytaniem dotyczącym naprawy mojej lodówki pod zabudowę. Czy serwisanci dojeżdzają do również do klientów, którzy mieszkają poza miastem? Chciałabym naprawić urządzenie, które używam od 6 lat i, w którym od tygodnia w środku zbiera się woda. Proszę o informację zwrotną, czy są Państwo w stanie mi pomóc przy tej awarii?

Potrzebuję naprawić lodówkę Beko

Rzemieślnicza, Poznań
Mam taką starą już chłodziarkę turystyczną na działce i po zimie, gdy nie byłą w ogóle używana, nagle zaczęła głośno chodzić. Być może urządzenie już się zużyło, a może jednak mogę ją jeszcze jakoś u Państwa naprawić?

Jaki jest koszt serwisu lodówek firmy Samsung?

Świętego Michała
Moje urządzenie chłodzące chyba się zepsuło. Byłam w pracy i jak wróciłam chciałam schować nabiał do środka. Przez chwilę urządzenie pracowało bardzo głośno po czym w kolejnych godzinach okazało się że już nie chłodzi. Teraz słychać jak próbuje się załączyć, ale niestety bezskutecznie. Proszę o pilny kontakt.

Pilna naprawa lodówki Bosch

Os. Jagiełły, Poznań, Piątkowo
Najlepiej jeszcze na dziś potrzebuję fachowca do mojej chłodziarki! Zmagam się z nią już od tygodnia, nawet był u nas jeden majster, coś tam pogrzebał, wziął niemałe pieniądze, a problem powrócił, lodówka jak się nie włączała, tak się nie włącza. Dlatego ponownie szukam naprawdę dobrego specjalisty.

Możliwy jest serwis na jutro lodówki side-by-side marki Haier?

Poznań, Murawa, Winogrady
Czy można u Państwa naprawić dwudrzwiową lodówkę, w której zbiera się woda? Niby temperatura jest właściwa, jedzenie chłodne, ale każdego dnia zbiera się na dole woda, nie wiadomo skąd. Już kilka lat temu mieliśmy taki problem, ale sprzęt był jeszcze na gwarancji i udało się to naprawić u producenta. Teraz szukamy fachowca na właśną rękę.

Jaka jest cena za serwis lodówek LG?

Poznań, Wilda
W swojej małej resturacji posiadamy 3 lodówki, zakupione w tym samym czasie. Niestety dwie z nich kilka dni temu odmówiły posłuszeństwa, przestały chłodzić. Niby nie jest w środku ciepło, ale nie ma takiej temperatury, jaka powinna być. Manulane ustawienie zimna nic nie daje. Ile kosztowałby serwis dwóch takich urządzeń?

W okolicy potrzebuję fachowca od chłodziarko-zamrażarki Liebherr

Poznań, Łazarz
Od dwóch dni w szafie chłodniczej mam nieprzyjmny zapach. Oczywiście od razu jak poczułam ten zapach zrobiłam przegląd co znajduje się wewnątrz urządzenia i dokładnie wyczyściłam, ale niestety dalej utrzymuje się ten odór. Czy są domowe sposoby, aby pozbyć się tego zapachu?

Szukam serwisanta do lodówki dwudrzwiowej

Poznań, Zegrze
Chciałabym umówić się z technikiem, który specjalizuje się w naprawie chłodziarek dwuskrzydłowych. Nie wiem, co się stało, ale moja lodówka nie chce się włączyć. Nic nie działa, ani światło, ani proces chłodzenia. Na kiedy można byłoby wezwać fachowca do naprawy?

 

Termostat w Twojej lodówce pracuje nieprawidłowo? A może układ chłodzenia uległ rozszczelnieniu? Każda awaria lodówki wymaga pomocy specjalistycznego serwisu AGD. Poznań zaufał sprawdzonym i cenionym na lokalnym rynku serwisom lodówek polecanym przez stronę Naprawek, które błyskawicznie zajmą się naprawą Twojego sprzętu. Zaufaj sumienności, rzetelności i wieloletniemu doświadczeniu specjalistów od naprawy lodówek z Poznania. Wybierz jednego z partnerów serwisu Naprawek i umów się na wizytę z ekspertem od naprawy sprzętu AGD.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502