Naprawa Zmywarek Poznań

Usługi Naprawy Kuchenek, Płyt Indukcyjnych i Pralek MBM Maciej Maryniak
4.6
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Praca była trudna, jednak ten serwis zmywarki wolnostojącej z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Wymiana grzałki nie była dla tego pana żadnym problemem, a zadanie wykonał jak prawdziwy fachowiec. Polecam gorąco jego usługi, a telefon kontaktowy oczywiście sobie pozostawiam i na pewno jeszcze nieraz się do niego odezwę."
Wybrane zlecenia

Pilny serwis zmywarki

Poznań, Jeżyce
Dzień dobry. Z racji pojawiającej się już kilkukrotnie w moim urządzeniu usterki, czytałam ostatnio sporo o różnorodności awarii sprzętów do czyszczenia naczyń, by rozeznać się na choćby trochę ten temat. Moje urządzenie prawdopodobnie nie odprowadza wody. Czy to możliwe, że zawinił płaszcz wodny?

Niesprawna zmywarka do naczyń Siemens

Kurlandzka
Ostatnio zauważyłam, że moje urządzenie ewidentnie nie domaga. Naczynia, które powinny lśnić czystością po prawie półtoragodzinnym programie myjącym wyjmowałam ze sprzętu brudne, tłuste i niedomyte, prawie tak samo jak przy załadowywaniu. Podejrzewam, że to problem z nieodprowadzaniem wody. Pomożecie?

Potrzebuję serwisu zmywarki

Poznań, Nowe Miasto, Szczepankowo
Nie wiem jak opisać tę usterkę, z którą zmagam się od tygodnia, ale mój sprzęt zawsze pod koniec programu strasznie buczy. Ogólnie zauważyłam, że podczas mycia jest dużo głośniej niż zwykle. Mógłby ktoś mi pomóc?

Zmywarka do naczyń Siemens

Solna, Poznań
Dzień dobry. Włączyłam dziś rano urządzenie do czyszczenia naczyń i zaczęło strasznie buczyć w trakcie mycia. Ona jeszcze myje i boję się zakończyć program. Czy jak wyłącze z gniazdka wtyczkę to bezpiecznie będę mogła ją otowrzyć?

Ile wyniesie Naprawa zmywarki Samsung?

Poznań, Winogrady
Witam, moja mama ma urządzenie do mycia naczyń, które ma 3 lata. Od kilku dni ciągle pobiera wodę do pewnego poziomu i później bez przerwy wypuszcza trochę i pobiera i tak dookoła. Mąż spróbował i przeczyścił płaszcz wodny i nadal to samo. Proszę o pomoc, ponieważ bez fachowca się raczej nie obejdzie.

Potrzebuje naprawa zmywarki Whirlpool

Poznań, Pawia, Rataje
Witam. Potrzebuję fachowca do naprawy sprzetu myjącego naczynia. Problem występuje po włączeniu zaczyna pompować, ale po chwil zaświeca się kontrolka wody. Urządzenie już rozkęciłem i wyczyściłem wszystkie filtry i płaszcz boczny, ale to nic nie pomogło.

Ile kosztuje przegląd zmywarki Whirlpool?

Poznań, Piątkowo
Od 3 lat byłem szczęśliwym posiadaczem urządzenia do prania naczyń. Z dnia na dzień sprzęt nie grzeje wody. Sprawdziłem wszystkie programy i na każdym jest to samo. Woda jest zimna. Nie pokazują się błędy, wszystko wydaje się być prawidłowo. Cały czas woda jest zimna, przez cały proces zmywania. Co w pierwszej kolejności sprawdzić w tym przypadku?

Jaki jest koszt naprawy zmywarki Samsung?

Krańcowa, Malta
Mieszkam w starym domu, gdzie mysz jest na porządku dziennym. Okazało się, że został przegryziony kabel. To zostało naprawione, a teraz okazało się, że uszkodzony jest również sterownik, czyli nie działa programator. Tego sam niestety nie naprawię. Jaka jest cena za wymianę tej części? I co ważne jakie są u was dostępne terminy?

Ile kosztuje serwis sprzętu Indesit?

Wilda, Poznań, Piastowska
Witam serdecznie. Czy posiadacie może Państwo odpowiednich techników odnośnie problemu cieknącej od spodu zmywarki? Nie ukrywam, że ten sprzęt jest mi bardzo przydatny w codziennym życiu i zależy mi na możliwie jak najszybszej naprawie. Jesteście w stanie wstępnie określić koszty usunięcie tej usterki?

Szukam kogoś do przeglądu zmywarki Amica

Poznań, Głogowska
Zauważyłam, że podczas mycia urządzenie nie przechodzi płynnie do kolejnego programu czyszczenia. Skutkuje to niedomytymi naczyniami, a nawet pianą w środku. Czy to problem z niedziałającym programatorem? Czy ktoś może to sprawdzić?

 

Twoja zmywarka ciągle pobiera wodę? Ramie natryskowe w zmywarce nie obraca się? A może urządzenie słabo płucze? W przypadku takich i wielu innych awarii najlepiej zgłosić się do sprawdzonego serwisu zmywarek. Na stronie Naprawek znajdziesz godnych zaufania specjalistów od naprawy zmywarek z Poznania, którzy dzięki bogatej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiedniemu sprzętowi błyskawicznie naprawią sprzęt AGD. Postaw na sprawdzony serwis AGD z Poznania. Technik czeka na telefon od Ciebie.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502