Naprawa Płyt Indukcyjnych Nowy Sącz

Mateusz Gancarczyk
4.6
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W mieszkaniu wybijało bezpieczniki przy każdej próbie uruchamiania płyty indukcyjnej, dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy tego serwisu indukcji 230V. Jesteśmy w 100% zadowoleni z wyboru i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich wsparcia. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość."
Wybrane zlecenia

Szukam kogoś do naprawy płyty indukcyjno-gazowej Amica

Nowy Sącz
Nie wiem w czym leży problem, ale wczoraj podczas przygotowywania obiadu zauważyłam, ze moja kuchenka działa jakoś inaczej. Palniki grzeją dużo słabiej niż dotychczas. Mógłby któryś z Waszych fachowców rzucić na to okiem?

Potrzebuję naprawy kuchenki indukcyjnej Beko

Nowy Sącz, Halna
Dzień dobry. Czy serwisujecie Państwo także urządzenia AGD wyżej wymienionej marki? Moja indukcja niestety za sprawą mojej małej wnuczki odmówiła posłuszeństwa. Nagle po jej wizycie nie działa mi panel dotykowy. Dziecko musiało z ciekawości coś tam powciskać, korzystając z mojej nieuwagi. Bardzo proszę o wizytę doświadczonego fachowca w moim domu.

Szukam kogoś do naprawy kuchenki indukcyjnej Siemens

Nowy Sącz, Chełmiecka
Nie wiem jak ja to robię, ale już drugi raz w tym roku mam zbitą szybę w mojej indukcji. Tym razem pomyliłam garnki, postawiłam ten, który nie jest przystosowany do tego typu sprzętów i niestety całe szkło pękło. Proszę o szybką wymianę.

Popsuta płyta do zabudowy Samsung

Nowy Sącz, Parkowa
Chciałabym jak najszybciej oddać do serwisu moją indukcję, ponieważ niestety mam pękniętą szybę w zupełnie nie jestem w stanie z niej korzystać. Ile orientacyjnie będzie kosztować wymiana?

Popsuta płyta elektryczna

Bóżnicza, Nowy Sącz
Od pięciu lat mam kuchenkę indukcyjną znanej marki w zabudowei. Generalnie działa bardzo dobrze i absolutnie nie mogę narzekać na jej pracę, ale ostatnio coś nie mogę połączyć jej ze smartfonem, nie wiem czemu, bo już działała mi ta funkcja prędzej. Proszę o pomoc.

 

Na płycie indukcyjnej wyświetla się kod błędu? Urządzenie przestało nagle grzać? Pęknięte szkło? W takiej sytuacji warto mieć pod ręką sprawdzony i tani serwis AGD. Nowy Sącz jest w znakomitej sytuacji, gdyż na tym terenie działają godne polecenia firmy AGD, będące partnerami serwisu Naprawek. Tworzy je zespół doświadczonych fachowców, którzy wykonają pełną diagnostykę AGD, wymienią części płyty indukcyjnej i błyskawicznie usuną wykrytą usterkę. Skontaktuj się z wybranym serwisem płyt indukcyjnych z Nowego Sącza!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502