Naprawa Kuchenek Nowy Sącz

Mateusz Gancarczyk
4.6
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa kuchenki z dojazdem była bardzo rzeczowa, a fachowiec bez owijania w bawełnę zajął się problemem. Praca przebiegła w miłej atmosferze, a panowie okazali się solidnymi i sumiennymi wykonawcami, do tego o wysokiej kulturze osobistej. Polecam gorąco każdemu ten serwis, a kontakt telefoniczny pozostawiam sobie na przyszłość."
Wybrane zlecenia

Nowy Sącz
Witam potrzebuje fachowca do przeczyszczenia dysz kuchenki gazowej i sprawdzenie szczelności. Jakie terminy u Państwa.

Popsuta kuchenka do zabudowy

Nowy Sącz, Świt
Pilnie poszukuję kogoś, kto mógły rzucić okiem na moją popsutą kuchnię elektryczną, którą w dniu wczorajszym całą zalałam wodą. Żaden z palników się nie uruchamia. Codziennie korzystam z tego sprzętu, więc potrzebuję błyskawicznej naprawy!

Naprawa maszybki gazowej Bosch w okolicy

Kasztanowa, Nowy Sącz
Od kilku dni, podczas załączania palników, jeden z nich, niestety ten największy - strasznie syczy, tak bardzo, że przestałam go używać, bo się obawiam. Kiedy najwcześniej mogłabym liczyć na wizytę fachowca, który mógłby uporać się z tą usterką?

Jaki jest koszt naprawy płyty gazowej?

Szewska, Nowy Sącz
Witam. Jak szacują się koszty diagnozy oraz serwisu kilkuletniej gazówki? Przez przypadek zalałam jeden palnik rosołem. W ogóle nie pojawia się płomień. Proszę o ekspresowy serwis.

Niesprawna kuchenka elektryczno-gazowa

Nowy Sącz, Pijarska
Czy serwisujecie Państwo także urządzenia tej marki? Mam elektryczny piekarnik i gazową górę. No i niestety część na gaz zaczęła mi szwankować. W ogóle nie mogę korzystać z jednego palnika, bo ogień się nie pojawia. Proszę o szybką pomoc fachowca.

Jaka jest cena naprawy kuchni gazowej?

Nowy Sącz, Husarska
Witam serdecznie. Chciałam zapytać - z kosztami jakiego rzędu wiąże się naprawa urządzenia gastronomicznego na gaz, w którym całkowicie nie działa jeden palnik? Płomień po załączeniu w ogóle się nie pojawia. Bardzo proszę o możliwie najszybszą diagnozę sprzętu, a także przedstawienie wstępnych kosztów tej usługi.

 

Twoja kuchenka gazowa nie spełnia swojej funkcji? Kuchenka elektryczna przestała nagle działać? Postąpisz mądrze, jeśli zgłosisz się do sprawdzonego serwisu kuchenek elektrycznych lub serwisu kuchenek gazowych. Naprawek.pl poleca znane i cenione serwisy AGD z Nowego Sącza, które naprawią kuchenkę gazową Indesit oraz sprzęt AGD każdej innej marki. Postaw na doświadczonych ekspertów polecanych przez serwis Naprawek, których wyróżniają wysokie kompetencje techniczne, uczciwość i sumienność. Zadzwoń do nich jeszcze dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502