Naprawa Ekspresów do Kawy Nowy Sącz

Mateusz Gancarczyk
4.6
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Naprawa AGD zawsze wymagała drobiazgowego podejścia, dziś jednak w dobie dynamicznego postępu technologicznego to nie wystarcza. Aby naprawa pralki, naprawa zmywarki albo naprawa kuchenki gazowej czy elektrycznej, była skuteczna, musi się ona wiązać z fachową ...
Wybrane zlecenia

Przegląd ekspresu do kawy DeLonghi

Nowy Sącz
Potrzebuję firmy, która zna się na tej marce i zajmuje się usuwaniem kamienia. Wyczuwam od jakiegoś czasu zmianę smaku mojej ulubionej kawy i wyczytałem w internecie że to może być właśnie problem z osadzającym się kamieniem, ale niestety nie mam możliwości samemu sobie z tym poradzić.

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi

Nowy Sącz, Czarna
Dzień dobry, czy mogliby państwo pomóc mi w związku z moją kawiarką? Od paru lat zawsze kupowaliśmy tę samą kawę, niestety w zeszłym tygodniu została wycofana ze sprzedaży w związku z brexitem także musieliśmy znaleźć nową. Udało się po ciężkich poszukiwaniach wybrać odpowiednią i od razu byliśmy bardzo zdziwieni bo czuć było dziwny posmak kawy. Nie sądze że to wina ekspresu także musiałby to ktoś sprawdzić.

Potrzebuję serwisu ekspresu ciśnieniowego Krups

Nowy Sącz, Strzelecka
Posiadam ekspres tego producenta który ma mozliwość robienia dwóch kaw na raz. Mam kłopot z ich poprawnym działaniem, ponieważ nie zawsze oba się włączają. Niestety, nie ma na to żadnej zasady, przynajmniej ja nie zauważyłem żadnej zależności między wybieranymi trybami. Proszę o polecenie fachowców w tej sprawie i kontakt.

Wadliwy ekspres do kawy Jura

Nowy Sącz, Fabryczna
Witam serdecznie, kontaktuję się z państwem w sprawie uszkodzonego spieniacza do mleka, który odmawia współpracy i wlewa po prostu zwykłe mleko. Ekspres mam już dobre 7 lat, ale nigdy nie potrzebował nawet zwykłego przeglądu bo o odkamienianie zawsze dbałem.

Jaki jest czas naprawy ekspresu do kawy Nespresso?

Lechicka, Nowy Sącz
Dobry wieczór. Proszę o wstępną wycenę i oszacowanie czasu realizacji takiego zlecenia. Mianowicie chodzi o to, że czasami, przy niektórych trybach nie grzeje wody. Napój jest zimny. Jest to o tyle dziwna sytuacja, że dzieje się tak przy dwóch z sześciu dostępnych trybów. Czy zajmujecie się tą marką i moglibyście podjechać to sprawdzić? Najlepiej dzisiaj
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502