Naprawa Piekarników Tychy

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 56
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zegar w piekarniku mi zwariował - najpierw wszystko świeci, potem nic nie świeci, guziki niewiele pomagają - no tragedia. Na szczęście wezwany serwis piekarnika elektrycznego problem znał doskonale, więc po szybkich oględzinach okazało się, że najlepiej wymienić zegar na nowy, czym oczywiście się zajęli. Jestem wdzięczna za tak duży profesjonalizm i solidność pracy. Komentarz zdecydowanie zasłużony."
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.7
Liczba opinii: 78
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Może nie jestem wybitną kucharką, ale też nie przesadzajmy - żeby każde ciasto wyjmować niedopieczone, mimo dobrze ustawionej temperatury? Tu potrzebny serwis piekarników. Na miejscu okazało się, że faktycznie urządzenie nie działa poprawnie i trzeba wymienić termostat. Diagnoza była trafna, a sama usługa została wykonana sprawnie i profesjonalnie. Rachunek też mnie bardzo nie wystraszył."
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Naprawa Piekarników Tychy
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Mąż zadzwonił po ten serwis piekarnika elektrycznego, ponieważ popsuł nam się zegar i nie mogłam zaprogramować czasu pieczenia i temperatury. Na szczęście trafiliśmy na wolne okienko specjalisty, więc Pan przyjechał do nas jeszcze tego samego dnia. Nie obyło się niestety bez wymiany zegara na nowy, ale usługa ta przebiegła bardzo sprawnie i wcale nie była bardzo kosztowna. Polecam."
Wybrane zlecenia

Ile wyniesie naprawa piekarnika gazowego Samsung?

Tychy, Jaroszowice
Mam takie pytanie, czy zajmujecie się tą firmą? Stałem się niedawno posiadaczem jednego z tych piecyków ale wydaje mi się że jest jakiś problem z termostatem. Uważam, że daje zbyt wysoką temperaturę niż to co jest ustawione na panelu z przodu. Da się to wyregulować?

Naprawa piekarnika na jutro!

Tychy, Harcerska
Witam, mam problem z moim sprzętem. Na wyświetlaczu wyświetla się cały czas jedna i ta sama godzina. Pomimo zresetowania od prądu wraca do tego samego i nie wiem zupełnie jak to zmienić, próbowałem zgodnie z instrukcją robić to na panelu ale nic się nie zmienia. Nie wiem, coś jakby przestał działać czy reagować. Mógłby ktoś do tego przyjść?

Piecyk elektryczny Teka

Tychy, Śródmieście, Harcerska
Dzień dobry, czy mogę prosić o skontaktowanie się ze mną wyspecjalizowanego technika od tych urządzeń? Szukam cały dzień i nikogo nie mogę znaleźć.Mam kłopot z działaniem tego sprzętu, ponieważ podczas nagrzewania zaczęło strasznie buczeć. Kiedy już osiągnie pożądaną temperaturę to nagle ucicha, ale nigdy wcześniej się tak nie działo.

Piecyk gazowy

Jaroszowice
Znalazłem wasz serwis i chciałbym poprosić o podjechanie na miejsce. Usterka jest z piekarnikiem a polega na tym, że grzeje się bez przerwy. Nie musiałem go nawet uruchamiać a się nagrzewał, teraz jest odłączony od sieci.

Jaki jest czas naprawy piekarnika Beko?

Żwaków
Dzień dobry, znalazłam Państwa w internecie i postanowiłam od razu zadzwonić bo zależy mi bardzo na czasie. Wyprawiam jutro mężowi specjalną kolację z okazji osiągnięć w pracy i będzie wiele ważnych osób od niego z firmy. Dzisiaj rano zauważyłam, że piecyk w ogóle nie grzeje. Planowałam zrobić bruschetki na śniadanie i wtedy to odkryłam. Da radę jeszcze dziś to zrobić?

Fachowiec do piecyka elektrycznego Amica

Urbanowice
Dzień dobry, mam poważny problem z moim piekarnikiem. Jest jakiś kłopot chyba z grzałkami albo z czujnikiem temperatury bo w niektórych miejscach na blasze nierówno piecze. Przykładowo, robiłem dzisiaj zapiekanki z bułek z serem itd i jedną postawiłem po lewej, drugą po prawej. Po 15stu minutach ta z prawej była super a druga ledwo przypieczona.

Naprawa piekarnika Gorenje

Jaroszowice, Tychy
Dzień dobry, kontaktuję się w sprawie mojego piecyka z którym wydaje mi się są poważne problemy ostatnio. W zeszłym tygodniu piekłam babkę i standardowo ustawiłam na 170 jak zawsze ale po tym samym czasie co wcześniej wierzch był dosłownie spalony. Wydawało mi się, że to kwestia zapomnienia o niej i może dłużej siedziała. Przy drugiej siedziałam z zegarkiem w ręku i tak jak myślałam, zdecydowanie za mocno grzeje bo wystarczyło 3/4 tego czasu co zwykle.

 

Piekarnik nie chce grzać? Urządzenie nie chce się uruchomić? Konieczna będzie pilna naprawa sprzętu AGD. Tychy mogą poszczycić się sprawdzonymi serwisami AGD, które kompleksowo zajmą się naprawą piekarnika. To doświadczeni eksperci, których wyróżnia dokładność, sumienność, terminowość, a także przystępne ceny. Chcesz wymienić części do zmywarki Electrolux lub innej marki? Zgłoś się do fachowca polecanego przez serwis Naprawek, a Twój sprzęt będzie jak nowy. Wystarczy jeden telefon do serwisanta!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502