Naprawa Kuchenek Tychy

Bogdan Koźlik Naprawa Sprzętu Agd
4.7
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Namiary na ten serwis kuchenki gazowej dostałem od tego specjalisty i muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczony z pracy wykonanej przez tego fachowca. Zaimponował mi ogromną wiedzą na temat urządzeń, a także solidnością i uczciwością. Polecam jego usługi!!!"
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.7
Liczba opinii: 78
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą kuchenki wolnostojącej ci panowie specjaliści nie mieli żadnego problemu. Zadanie wykonali sumiennie i rzetelnie. Generalnie jestem bardzo zadowolony z pracy, a telefon pozostawiam sobie na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z kompleksowego wsparcia tych panów. Każdemu szczerze polecam. Jest tanio i później zawsze działa!"
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Kiedy w mojej kuchence po włączeniu piekarnika z zegara poleciał dym, od razu złapałam za telefon i wykręciłam numer telefonu do tego specjalisty. Pan z serwisu kuchenki wolnostojącej na miejscu zjawił się w godzinę od wezwania i od razu zajął się wymianą zegara. Od tej pory urządzenie działa już bez zastrzeżeń, a ja mogę spokojnie spać."
Wybrane zlecenia

Jaki byłby koszt za serwis kuchenki gazowej?

Tychy, Towarowa
Czy można umówić się na naprawę na jutro na godzinę 14? Mam wtedy wolne i fajnie było, gdyby jakiś serwisant mógłby to mnie podjechać. Od razu powiem, że to urządzenie gazowe, nie działa iskrownik, pan musiałby mieć odpowiednie uprawnienia i znać się w trochę w tym temacie.

Potrzebuję fachowca do kuchenki gazowej

Tychy, Suble, Nizinna
Witam, znalazłam państwa stronę internetową szukając specjalisty od urządzeń na gaz. Chciałabym się dowiedzieć, na kiedy można byłoby zamówić serwis? Urządzenie, które posiadam już od 10 lat zaczęło szwankować, psuje się w tym sensie, że nie zawsze chce się włączyć. Liczę, że da się to jeszcze naprawić i nie będzie trzeba kupować nowego sprzętu.

Jaki jest koszt za naprawę maszynki gazowej Boscha?

Tychy, Katowicka
Chciałabym zasięgnąć informacji na temat cennika, jaki mają państwa serwisanci. Do naprawy mam niesprawne urządzenie gazowe, w którym to zapalarka cały czas pracuje. Był już u mnie sąsiąd, który niby się zna na takich rzeczach, ale nie był w stanie pomóc. Potrzebny jest prawdziwy kompetentny specjalista.

Jaki jest czas oczekiwania na serwis kuchenki do zabudowy Electrolux?

Jaroszowice
Kiedy mieliby państwo wolny termin na naprawę w domu u klienta? Bo mam nadzieję, że takie usługi też świadczycie. Mieszkam prawie w samym centrum, więc nie powinno być problemu. Moja maszynka elektryczna, gdy jest włączona, wybija korki w całym mieszkaniu.

Serwis kuchenki gazowej

Tychy, Wyszyńskiego
Do naprawy mam prawdopodobnie cały zawór, bądź też termoparę w gazówce. Usterka polega na tym, że urządzenie nie podtrzymuje płomienia, gdy się zapali, na momencie gaśnie i znika. Czy wasi pracownicy wiedzieliby jak to naprawić? Mógłbym umówić się na wizytę?

Potrzebuję naprawić kuchenkę elektryczną Beko

Jaroszowice
Mam do naprawy sprzęt AGD, szukam fachowca, który zna się na takowym i ma czas na przykład w czwartek po południu. Mieliśmy ostatnio małą awarię hydrauliczną w mieszkaniu i wydaje mi się, że doszło do zalania ściany i niestety przewodów. Od tego momentu urządzenie nie chce się włączyć, a raz nawet wybiło korki.

Szukam serwisu kuchenek elektrycznych Amica w okolicy

Jaroszowice
Czy tutaj u państwa można zamówić naprawę urządzenia AGD? Poszukuję sprawdzonego fachowca, który wykonałby przegląd i sprawdziłby, dlatego sprzęt nie nagrzewa się do ustawianej temperatury.

 

Popsute palniki w kuchence gazowej? Każda próba podłączenia kuchenki elektrycznej powoduje wybijanie bezpieczników? Potrzebny Ci będzie sprawdzony serwis AGD z Tych, który zajmie się naprawą sprzętu AGD, który uległ awarii. W serwisie Naprawek możesz liczyć na pomoc specjalistów, którzy świadczą kompleksowe usługi w zakresie naprawy kuchenek. Zaufało im wielu Klientów z miasta Tychy i najbliższych okolic, a ich grono stale rośnie. Doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje tych fachowców sprawiają, że ich usługi stoją na najwyższym poziomie!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502